Hydraulik

Sprawdź jakie usterki najczęściej naprawiają hydraulicy w Warszawie!

Usługi hydrauliczne to jedna z najczęściej wybieranych kategorii na Duer.pl. Jak dotąd, setki Warszawiaków znalazło na naszej platformie odpowiedniego Duera do realizacji swoich zleceń hydraulicznych. Jakie awarie bądź usterki zgłaszane są na Duer.pl najczęściej? Sprawdźmy!

1. Zapchane WC

O ile w Internecie można znaleźć wiele sposobów na zapchaną toaletę (najciekawsze pomysły zebraliśmy dla Was tu), to gro Warszawiaków woli w obliczu takiego wyzwania skorzystać z pomocy sprawdzonego fachowca jakm jest dobry hydraulik Warszawa. Nic dziwnego! Nie jest to przyjemne zadanie, a poza tym samodzielne próby odetkania WC nierzadko kończą się porażką. Jest to zdecydowanie najczęściej zgłaszana awaria przez Klientów Duer.pl. Z rozmów z naszymi hydraulikami wynika, że przyczyny bywają różne – od zbyt dużej ilości papieru toaletowego, wacików czy podpasek, po zabawki dziecięce bądź akcesoria pupili naszych Klientów, które jakimś dziwnym trafem znalazły się w muszli klozetowej ;-).

2. Cieknący kran

Nikt nie lubi, gdy z kranu ciągle coś kapie. Niektórzy użytkownicy Duera skarżyli się nam, że ich irytacja niecichnącym odgłosem „kap kap kap” osiągała już taki poziom, że gdy w końcu umówili się z Duerem na naprawę tej usterki, to poczucie ulgi było wprost gigantyczne! A czy wiecie, że cieknący kran to nie tylko nieprzyjemna sprawa, ale również wyższe rachunki za wodę? Oczywiste jest zatem, że naprawy nie warto odwlekać w czasie.
Z takim wyzwaniem hydraulicznym ciężej poradzić sobie samemu niż z zapchanym WC. Przede wszystkim dlatego, że potrzebny jest szereg narzędzi, takich jak śrubokręt, klucz nastawny, klucz imbusowy, a także uszczelki. A nie każdy posiada takie rzeczy w domu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w co warto wyposażyć swoją skrzynkę na narzędzia, żeby móc samodzielnie rozprawić się z większością usterek, sprawdź nasz artykuł o domowej złotej rączce.

3. Montaż kabiny prysznicowej

Niby wystarczy przeczytać instrukcję producenta lub obejrzeć kilka filmików na YouTube i można samemu montować kabinę! Jakimś cudem takie podejście to rzadkość i zlecenia dotyczące montażu kabiny prysznicowej zamykają Duerowe podium najczęściej zamawianych usług hydraulicznych. Klienci najczęściej wybierają komplet pt. montaż brodzika oraz kabiny, rzadziej chodzi o samą kabinę (choć i takie przypadki się zdarzają). Niektórzy użytkownicy wybierają tańsze zestawy z popularnych marketów budowlanych, a inni produkty z najwyższej półki cenowej. Dla Duerów nie ma to znaczenia – nasi fachowcy doskonale wiedzą jakich błędów unikać, a także dbają o estetykę (np. kładzenia silikonu sanitarnego, na co często nie zwracają uwagi przeciętni specjaliści).

4. Zatkany odpływ

Woda stojąca w kranie, zlewie czy wannie to bardzo częsta sytuacja – palec pod budkę, komu się jeszcze nie przydarzyła! Jest to jedna z nielicznych awarii, przy których polecamy samodzielne próby jej usunięcia, zanim zdecydujemy się na znalezienie odpowiedniego fachowca na Duer.pl. Co warto zrobić? Warto użyć Kreta lub zastosować inny udrażniacz – duża szansa, że pozbędziemy się problemu. Można również dać szansę przepychaczce, licząc, że uda nam się przepchnąć zanieczyszczenia wgłąb naszej instalacji sanitarnej lub je po prostu „wyssać”. Przeczytaj nasz tekst o pomysłach na samodzielne radzenie sobie z zatkanym odpływem prysznica – być może zaintrygują Cię jeszcze jakieś metody.
Jeśli żadna nie przyniesie efektu, warto zwrócić się o pomoc do hydraulika. Nie jest to droga usługa, a Duerzy mają sprawdzone sposoby (i odpowiednie narzędzia) do rozprawienia się z każdym zatkanym odpływem.

5. Kompleksowy remont łazienki

Dobry hydraulik nie tylko pomoże nam w punktowych problemach takich jak cieknący kran czy zatkane WC, ale zrealizuje dużą część zadań wchodzących w zakres remontu łazienki.
Odpowiedni profesjonalista przede wszystkim od A do Z przeprowadzi tak zwany biały montaż, czyli instalację wszelkich urządzeń sanitarnych (wanna, umywalka, WC, kabina prysznicowa, bidet). Jeśli montaż musi poprzedzić demontaż starych urządzeń – żaden problem – każdy profesjonalny hydraulik się tego podejmie. Należy jednak pamiętać, że do kompleksowego remontu łazienki potrzebni są nam też inni specjaliści, bo szereg zadań to prace budowlano-remontowe (np. skucie starych płytek, położenie nowych, wykonanie na podłodze wylewki samopoziomującej). Wszystkich specjalistów znajdziesz na Duer.pl. O tym, czy zdecydować się na całą ekipę, czy lepiej wybrać pojedynczych fachowców, piszemy tu.

Zaskoczyła Cię ta lista? Nas nie, z wyjątkiem tego, że zabrakło nam w top 5 wymiany baterii, co bardzo często realizujemy dla naszych klientów firmowych wykonujemy pracę w ramach fit outu.

Bez względu na to, czy mierzysz się aktualnie z którymś z ww. problemów, czy masz inne zadanie dla hydraulika, złóż zlecenie na Duer.pl już teraz. Opisz pokrótce swoje wyzwanie i porównaj oferty od Duerów, które niezwłocznie otrzymasz. Wybierz tę najatrakcyjniejszą i ciesz się wysokiej jakości realizacją!

Sprawdź oferty dedykowane dla konkretnych dzielnic: Hydraulik Warszawa Wola; Warszawa Bemowo; oraz Ursynów.

ZAMÓW FACHOWCA