Rearanżacja biura

Przebudowa przestrzeni biurowej – case study z Business Link Astoria w Warszawie

Business Link Astoria

Jednym z czołowych trendów w aranżacji przestrzeni biurowych jest dostosowywanie ich do dynamicznie zmieniających się potrzeb najemców i pracowników. Obecnie, szybko rozwijające się i zróżnicowane pod kątem kompetencji, zespoły w firmach potrzebują coraz większej przestrzeni do efektywnego wykonywania swojej pracy. Rearanżacja biura zgodnie z nowoczesnymi trendami może być ryzykowna, ale przynosi ogromne korzyści.

 

Ryzyko to można zmniejszyć, zatrudniając do przeprowadzenia prac firmę z obszerną wiedzą o trendach panujących na rynku, która do wykonania zlecenia skoordynuje odpowiednich, godnych zaufania i rzetelnych fachowców. Równie ważne jest doświadczenie w realizacji podobnych projektów, które jest kolejną niewątpliwą przewagą konkurencyjną Duera.

Doświadczony partner to gwarancja sukcesu

W lipcu br. zrealizowaliśmy duży projekt przebudowy przestrzeni biurowej w jednym z najbardziej rozpoznawalnych biurowców w centrum Warszawy – Astoria. Celem było połączenie mniejszych salek dla zwiększenia wygody i efektywności pracy w biurach jednego z najbardziej rozpoznawalnych dostawców przestrzeni co-workingowych – Business Link sp. z o. o.

Wykonaliśmy dla klienta wyburzanie ścianek gipsowo-kartonowych oraz demontaż szklanych witryn oddzielających od siebie trzy różne przestrzenie do pracy. Przy użyciu specjalistycznego zaplecza sprzętowego i logistycznego nasi fachowcy mogli przeprowadzić te wyburzenia szybko i skutecznie, bez zbędnej ingerencji w konstrukcje budynku.

Prace modernizacyjne polegały również na usunięciu oraz zabezpieczeniu wszelkich pozostałości – gruzu, elementów aluminiowych, przeszkleń. Zajęliśmy się transportem i utylizacją odpadów powstałych w wyniku wyburzania ścianek, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom administracji budynku.

Business Link Astoria - Zdjęcie 2
Przeprowadzane prace modernizacyjne wymagały szczegółowego zabezpieczenia biura Klienta

Teren prac został przez nas precyzyjnie zabezpieczony, z położeniem nacisku na ochronę podłogi od wind do miejsca wykonywania prac, wykładziny, czujek, klimakonwektorów podłogowych oraz elektryki biurowej. Po pracach remontowych nasza ekipa zajęła się kompleksowym wykończeniem dotkniętych pracami powierzchni. Biuro wymagało przede wszystkim gruntownego malowania, uzupełnienia wykładziny dywanowej oraz dokładnego posprzątania po zakończeniu realizacji zlecenia.

Dla klienta była to dodatkowa wartość w postaci jednej ekipy wykonującej projekt od A do Z. Pozwoliło to uniknąć zatrudniania różnych wykonawców na poszczególnych etapach prac, dzięki czemu efekt końcowy spójnie spełniał założone przez klienta cele.

Business Link Astoria - Zdjęcie 3
W bardzo krótkim czasie Klient osiągnął satysfakcjonujący efekt przebudowy biura

Projekt dostarczyliśmy na czas i według oczekiwań, co ugruntowało naszą relację z BusninessLink

Wykonana przez nas realizacja w biurowcu Astoria jest bardzo cennym doświadczeniem oraz zapewnieniem dla klientów, że kompleksowe projekty remontowo-wykończeniowe są naszą specjalnością. W Duerze łączymy wszystkie cechy, które gwarantują współpracującym z nami firmom profesjonalną realizację prac oraz wysokiej jakości podejście biznesowe.

Jesteś zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz kontaktowy na duer.pl/firmy lub napisz do nas na firmy@duer.pl.

ZAMÓW FACHOWCA