Ozonowanie Warszawa, czyli skuteczna dezynfekcja

Ozonowanie Warszawa to usługi dezynfekcji ozonem w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej

Pomagamy naszym Klientom skutecznie pozbyć się wirusów, bakterii, alergenów, roztoczy, grzybów i pleśni, a także insektów

Aktualnie prawie wszystkie nasze zlecenia związane są z eliminacją koronawirusa lub dezynfekcją pomieszczeń, w których potencjalnie mogły przebywać osoby z COVID-19

Wykonujemy również ozonowanie pomieszczeń celem eliminacji przykrych zapachów (np. spalenizna, farby, kleje, papierosy, odchody zwierzęce)

Nasze usługi realizują wykwalifikowani technicy, którzy posiadają ponad 20 lat doświadczenia pracy z ozonem

Do naszych zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki. Bezpieczeństwo i skuteczność to nasze priorytety.

Nasi eksperci są starannie wyselekcjonowani i spełniają najwyższe standardy (profesjonalizm, estetyka, punktualność, komunikatywność)

Usługi wykonujemy nie tylko na terenie miasta Warszawa, ale i na terenie całej Polski. Usługi realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm

Zamów usługę kompleksowej dezynfekcji pomieszczeń

Po skażeniu koronawirusem lub jako działanie profilaktyczne w pomieszczeniach, w których mogła przebywać osoba chora.

Złóż zlecenie online lub napisz do nas na ozonowanie@duer.pl

  Kontynuując, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duer, w tym na kontakt drogą mailową, telefoniczną i SMS-ową.

  Nasze usługi

  Rekomendowane pakiety sprzętowe, którym ufają nasi fachowcy

  Ozonowanie Warszawa - usuwanie nieprzyjemnych zapachów - usługi z wykorzystaniem ozonu

  Ozonowanie mieszkań i domów

  od 300 zł

  oferujemy usługi takie jak ozonowanie na terenie warszawy

  Ozonowanie biur

  od 500 zł

  Ozonowanie

  Ozonowanie innych budynków

  wycena indywidualna

  W ofercie również usługi niestandardowe, np. dezynfekcja kanałów wentylacyjnych, ozonowanie specyficznych pomieszczeń.
  O szczegóły pytaj naszego Koordynatora, który skontaktuje się z Tobą po złożeniu zlecenia.

  Dlaczego Duer?

  Najwyższa jakość

  Realizacją zleceń ozonowania zajmują się starannie wyselekcjonowani specjaliści, czyli tacy, którzy nieustannie potwierdzają najwyższą jakość swoich usług, a także bezpiecznego i profesjonalnego podejścia.

  Natychmiastowa pomoc

  Niezwłoczna reakcja na Twoje zgłoszenie jest naszym priorytetem, dlatego jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7. Zlecenia realizujemy w szybkich terminach.

  Bogate doświadczenie

  Ponad 20 lat doświadczenia w ozonowaniu naszych ekspertów w parze z wysokiej klasy sprzętem i produktami to gwarancja skuteczności i zadowolenia naszych Klientów.

  Przejrzysty proces realizacji

  Nasz Koordynator opowie Ci na czym polega proces ozonowania, ile czasu potrwa oraz jaki będzie jego koszt – tak, aby nic nie zaskoczyło Cię podczas naszej współpracy.

  Jak to działa?

  Złóż zlecenie

  Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, przedstawimy wycenę oraz uzgodnimy termin realizacji.

  Ciesz się realizacją

  Oczekuj punktualnego przybycia Duerów w umówionym terminie i profesjonalnie przeprowadzonego ozonowania.

  Odetchnij głęboko

  Ciesz się nieskazitelnie czystym powietrzem, pozbawionym wszelkich szkodliwych substancji.

  Co to jest ozonowanie?

  Dezynfekcja ozonem, czyli ozonowanie to zabieg, w którym wykorzystywany jest ozon. Ma on silne właściwości utleniające, dlatego może być używany jako czynnik biobójczy. Zabieg ozonowania pozwala pozbyć się z pomieszczeń wszelkich bakterii, wirusów, grzybów, pleśni oraz czynników alergizujących. Z tej przyczyny często decydują się na niego klienci, którzy mają (lub ich dzieci) objawy alergii lub często chorują. Równie często z naszych usług korzystają firmy, które chcą zadbać o jakość powietrza w swoich biurach. Dezynfekcję ozonem warto zastosować również w przypadkach, gdy chcemy pozbyć się z pomieszczenia przykrego zapachu (np. papierosów, moczu, spalenizny), a także owadów.

  Czy ozonowanie skutecznie wyeliminuje COVID-19?

  Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń, w których przebywały lub mogły przebywać osoby zarażone koronawirusem. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg ozonowania skutecznie wyeliminuje każdego wirusa, w tym koronawirusa z pomieszczenia – zarówno prywatnego jak i firmowego. Nasi technicy wyposażeni są w odpowiednie sprzęty i odzież oraz przestrzegają procedur bezpieczeństwa. Pomieszczenie po ozonowaniu jest sterylne. Uwaga! Wszelkie samodzielne próby dezynfekcji pomieszczeń zakupionym w Internecie amatorskim sprzętem do oznowania mogą mieć niebezpieczne konsekwencje, poważanie zagrażające zdrowiu.

  Co warto dezynfekować?

  Dezynfekować można wszystkie pomieszczenia, od mieszkań i domów, po biura, lokale usługowe, budynki użyteczności publicznej, zakłady pracy, hotele, itd. Dużą popularnością cieszy też ozonowanie pojazdów takich jak chociażby prywatne samochody, ale nasza firma nie świadczy takich usług – specjalizujemy się w pomieszczeniach.
  Do wykonania usługi wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt – generatory ozonu renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza zostaną skutecznie zniszczone, a substancje wydzielające się z klejów, farb czy innych źródeł nieprzyjemnego zapachu – zdegradowane.

  Kiedy warto wykonać ozonowanie?

  Dla gospodarstwa domowego najczęstszą sytuacją jest chęć pozbycia się chorobotwórczych drobnoustrojów, które są obecne w domu lub mieszkaniu w związku z czyjąś chorobą. Często ozonuje się wybrane pomieszczenia (np. sypialnie) po to, by usunąć roztocza i inne alergeny z powietrza, gdy wśród lokatorów są alergicy. Dezynfekcja ozonem jest zalecana też w przypadku zdarzeń losowych takich jak pożar, w wyniku którego spaleniu uległa część powierzchni lub zalanie, w wyniku którego powstał grzyb. Wzmożone zainteresowanie ozonowaniem obserwujemy w obliczu epidemii COVID-19. Cykliczne zastosowanie takiej dezynfekcji skutecznie zmniejsza ryzyko zarażenia koronawirusem, a także niweluje rozprzestrzenianie się COVID-19 na inne osoby.

  Gdzie realizujemy usługi?

  Działamy nie tylko na terenie Warszawy, ale całej Polski. Usługi ozonowania pomieszczeń wykonujemy w szczególności w miastach wojewódzkich.

  Białystok – Bydgoszcz – Gdańsk (Trójmiasto) – Gorzów Wielkopolski – Katowice – Kielce – Lublin – Łódź – Olsztyn – Opole – Poznań – Rzeszów – Szczecin – Toruń – Warszawa – Wrocław – Zielona Góra

  We wszystkich tych miastach nasze ekipy wyposażone są w profesjonalny sprzęt do ozonowania renomowanych producentów.

  Zasięg ozonowania
  Pozbądź się koronawirusa ze swojego miejsca zamieszkania lub miejsca pracy lub zamów profilaktyczną dezynfekcję

  Złóż zlecenie, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby doprecyzować jego zakres i ustalić warunki realizacji.

  ZAMÓW FACHOWCA