Natalia Kwiecień w Maglu

Od SGH do własnej firmy – Natalia Kwiecień dla „Magla” o prowadzeniu Duera

Założycielka i CEO Duera, Natalia Kwiecień, udzieliła wywiadu gazecie studenckiej „Magiel”, w którym opowiada o pomyśle na własny biznes, ryzykach i emocjach związanych z jego prowadzeniem oraz o planach rozwoju.

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu, w którym Natalia opowiada o swojej drodze zawodowej, czyli od studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, przez wejście w świat wielkiego biznesu pracując w topowej firmie konsultingowej, aż po odważną decyzję o założeniu własnego przedsięwzięcia, start-upu Duer.

Natalia mówi o tym, jak doświadczenia zdobyte w pracy w korporacji przygotowały ją do prowadzenia własnego biznesu. Tłumaczy również jak osobiste frustracje związane z nierzetelnymi fachowcami przerodziły się w pomysł na firmę.

W wywiadzie nasza CEO wspomina o kompleksowych badaniach rynku, które poprzedziły uruchomienie firmy i dostarczyły rzetelnych informacji do opracowania efektywnego modelu biznesowego oraz planu rozwoju biznesu.

Natalia Kwiecień opowiada „Maglowi” również o tym jak budowany jest nasz zespół oraz o tym jak kreujemy efektywną biznesowo kulturę naszej firmy. Na koniec Natalia radzi Czytelnikom jakie pytania powinni zadać sobie przed stworzeniem i uruchomieniem własnej firmy.

Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu dostępnego poniżej oraz w Niezależnym Miesięczniku Studentów „Magiel”!

 

ZAMÓW FACHOWCA