Obsługa techniczna

Obsługa techniczna biur, lokali usługowych i innych nieruchomości – poznajcie ofertę Duera dla firm

Firma Duer to nie tylko platforma Duer.pl pozwalająca Warszawiakom znaleźć odpowiedniego fachowca do domowej usterki. Duer posiada również ofertę dla firm, obejmującą realizację zleceń usterkowo-remontowych, wsparcie w zapewnieniu bezpieczeństwa i estetyki przestrzeni biurowej bądź usługowej, a także spersonalizowane doradztwo w zakresie planowania niezbędnych renowacji i napraw.

W tym wpisie opowiemy Wam jak wygląda nasza współpraca z klientami firmowymi, skupiając się na biurach oraz zarządcach nieruchomości.

Duer dla firm, czyli kompleksowe usługi napraw i remontów

Dla naszych klientów firmowych realizujemy wszelkie naprawy elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, stolarskie i złotorączkowe. Zajmujemy się również niedziałającymi sprzętami AGD, montażem mebli i sprzętów, a także prostymi pracami fizycznymi (np. przeprowadzkami wewnętrznymi). Ponadto świadczymy kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe, obejmujące m.in. tynkowanie, malowanie czy prace instalacyjne. I na koniec – zajmujemy się montażem, serwisem i naprawami instalacji klimatyzacyjnej. Jesteśmy wyjątkową firmą! Pokrywamy bardzo kompleksowy zakres świadczonych usług fachowych oraz posiadamy szeroki wachlarz kompetencji i uprawnień specjalistycznych.

Współpracując z nami, firmy zyskują dostęp do usług kilkudziesięciu sprawdzonych specjalistów najwyższej klasy. Wszyscy przed dołączeniem do Duera przechodzą wieloetapowy proces weryfikacji.

Biura i zarządcy nieruchomości – to oni przeważają wśród naszych klientów firmowych

Jako Duer świadczymy usługi klientom firmowym z szerokiego spektrum branż. Naszymi klientami są zarówno małe lokale usługowe (np. restauracje, gabinety fryzjerskie), średniej wielkości lokalne podmioty (np. centra handlowe, firmy zarządzające najmem), czy wreszcie międzynarodowe korporacje posiadające swoje biura i siedziby w Warszawie. Największą grupę naszych klientów stanowią dwie grupy: zarządcy nieruchomości (1) oraz biura (2).

(1) Zarządcy nieruchomości

W ramach grupy zarządców nieruchomości obsługujemy mieszkania, które są pod pieczą firm zarządzających najmem lub pojedynczych zarządców. Zarządzamy procesem naprawy i remontami zarówno w przypadku zleceń dla właścicieli mieszkań, jak i ich najemców, budując dodatkową przewagę konkurencyjną wśród naszych klientów.

W gronie naszych klientów są dwie spośród największych firmy zarządzających najmem w Warszawie i okolicach: Gestor Home oraz Home Management by Metrohouse.

(2) Biura

W ramach naszej działalności współpracujemy głównie z office managerami, którzy poszukują pomocy w naprawach i pracach wykończeniowo-remontowych w biurach swoich firm. To właśnie klientom z tego segmentu dedykujemy kompleksowe wsparcie w bieżących usterkach, redekoracji biur, a także doradztwo w doborze odpowiednich sprzętów biurowych i wdrażaniu udogodnień dla pracowników na podstawie najlepszych praktyk rynkowych.

Obsługujemy biura startupów i małych firm (takich jak np. MythicOwl czy Codility). Jak również duże przestrzenie biurowe powszechnie znanych liderów rynkowych (z naszych usług korzystają m.in. Westwing, Autodesk, czy Volkswagen Bank). Z naszym usług korzystają również przestrzenie co-workingowe oraz Ambasady.

Zarządzanie procesem naprawy lub remontu – co dokładnie oferujemy firmom?

Współpracującym firmom oferujemy zarówno realizację pojedynczych zleceń, jak i ofertę abonamentową dla klientów firmowych, którzy wymagają regularnego wsparcia fachowców. Wszystkim klientom firmowym gwarantujemy pełną gotowość do wykonania zleceń oraz fachową, terminową i rzetelną ich realizację. Proces obsługi zlecenia jest prosty i przejrzysty.

Po otrzymaniu zapytania i jego ewentualnym doprecyzowaniu, dedykowany członek zespołu Duera przekazuje klientowi informację zwrotną. Zawiera ona wiążącą wycenę zleconego zadania, a także informacje o dostępności fachowca, który zostanie oddelegowany do wykonania zadania – oczywiście zgodnie z preferencjami klienta. Potem pozostaje już tylko cieszyć się z realizacji!

Ponadto, dla naszych klientów firmowych realizujemy regularne przeglądy technicznych biur i lokali użytkowych, aby skutecznie zapobiegać awariom i usterkom, a także zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom powierzchni.

Zainteresowała Cię oferta współpracy w zakresie napraw i remontów w Twojej firmie? Wypełnij formularz kontaktowy na duer.pl/firmy lub napisz do nas na firmy@duer.pl.

ZAMÓW FACHOWCA