Klimatyzacja

Nowość! Duer wprowadza usługi montażu, przeglądu i naprawy klimatyzacji w Warszawie i okolicach

Duer i Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami rozpoczynają współpracę, której celem jest świadczenie najwyższej jakości usług klimatyzacyjnych dla domów, mieszkań oraz biur i lokali usługowych na terenie Warszawy i okolic.

Montaż instalacji klimatyzacyjnej pozwala na skuteczne kontrolowanie temperatury wszystkich pomieszczeń przez cały rok. Regularne przeglądy oraz profesjonalny serwis instalacji pozwalają na przedłużenie żywotności i sprawności tych urządzeń.

Coraz bardziej popularne w Polsce posiadanie własnej klimatyzacji wymaga profesjonalnego doradztwa na etapie projektowania instalacji i doboru urządzenia, a następnie serwisu wykonanego przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.

Twój komfort przez cały rok

Zapewniamy naszym Klientom możliwość poczucia pełnego komfortu o każdej porze roku. Srawna klimatyzacja oznacza przyjemnie spędzony czas w domu rodziny i gości, a w biurze gwarantuje komfortowe warunki pracy dla wszystkich pracowników firmy.

Niezbędnym warunkiem dla klimatyzacji jako udanej inwestycji w domu lub w biurze jest zwrócenie się o pomoc do sprawdzonych profesjonalistów. Specjalistyczna wiedza potwierdzona certyfikatami oraz posiadane przez fachowców autoryzacje dają gwarancję skutecznego montażu oraz właściwego serwisu instalacji.

Dodatkowo, okresowe czynności serwisowe oraz czyszczenie i dezynfekcja urządzeń pomogą utrzymać ich wysoką wydajność chłodniczą. Co jest nie mniej ważne, wpływają też na ogólną sprawność elektryczno-techniczną oraz pełną higienę przy użytkowaniu klimatyzacji.

Świadczone przez nas usługi

Jako Duer, wspólnie z technikami z Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami, świadczymy usługi montażu klimatyzacji wielu topowych producentów, w domach i mieszkaniach oraz w firmowych biurach i lokalach użytkowych. Możesz zwrócić się do nas zarówno mając pomysł na montaż klimatyzacji w swoim lokalu, jak i wtedy, gdy zupełnie nie wiesz jak można się za to zabrać.

Nasi technicy mają ogromne doświadczenie w tworzeniu instalacji klimatyzacyjnych. Z pewnością przygotują rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego czy będzie to montaż małego urządzenia, czy skomplikowanego systemu. Wesprzemy Cię od etapu projektu po realizację.

Wykonujemy również wszelkie prace serwisowe klimatyzacji. Klientom oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Nasi fachowcy naprawią niesprawne urządzenia od każdego producenta, zapewniając najwyższą jakość usług i skuteczne usunięcie awarii.

Usługi klimatyzacyjne Duera to również profesjonalne doradztwo dla Klienta. Oznacza to przede wszystkim konsultacje z certyfikowanymi specjalistami w zakresie doboru sprzętu oraz projektu systemu klimatyzacji,

Naszym Klientom oferujemy również usługi regularnych przeglądów instalacji, polegających na skrupulatnej konserwacji urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Tym samym zmniejszamy szansę na wystąpienie poważniejszych awarii. Wydłuża to żywotność i wydajność sprzętu. Dodatkowo minimalizuje ryzyko wymiany posiadanych urządzeń na nowe, co wiąże się z kosztowną inwestycją.

Najlepsi specjaliści od klimatyzacji

Od teraz nasi Klienci zyskują dostęp do najlepszych specjalistów od usług klimatyzacyjnych w Polsce. Decydując się na pomoc Duera można być pewnym, że usługi zrealizują wykwalifikowani technicy Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikacje oraz ponad 20 lat doświadczenia.

Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami współpracuje tylko ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami, co skutkuje posiadaniem oficjalnych autoryzacji. Wieloletnie obecność na rynku i relacje z najlepszymi producentami zapewniają najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Sama firma oraz jej wyspecjalizowana kadra techniczna posiadają Certyfikaty UDT w zakresie instalowania oraz konserwacji i serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Specjaliści realizujący zlecenia dla Klientów Duera są starannie wyselekcjonowani i obok umiejętności technicznych cechują się:

  • profesjonalizmem,
  • estetyką,
  • punktualnością,
  • wysoką kulturą osobistą,
  • komunikatywnością.

 

Wejdź na www.duer.pl/klimatyzacja i zamów usługę sprawdzonego fachowca!

Jak skorzystać z naszych usług?

To bardzo proste! Wejdź na www.duer.pl/klimatyzacja i wypełnij krótki formularz kontaktowy. Nasz Koordynator skontaktuje się z Tobą w przeciągu 15 minut. Doprecyzuje zakres Twojego zlecenia, przedstawi wstępną ofertę oraz umówi dogodny termin wizyty fachowców.

Proces realizacji usługi jest bardzo przejrzysty. Koordynator dokładnie przedstawi Ci przebieg montażu lub serwisu, klarownie opisze kwestie finansowe i formalne, tak, aby nic nie zaskoczyło Cię podczas naszej współpracy i byś mógł w pełni cieszyć się z realizacji.

ZAMÓW FACHOWCA