Przedsiębiorcze Mazowsze

Natalia Kwiecień z Duera o wyróżnieniach swojej firmy

Czy wiecie, że Duer, mimo tego że funkcjonuje na warszawskim rynku dopiero rok, został już wielokrotnie nagrodzony w różnego rodzaju konkursach i programach, zarówno lokalnych, ogólnopolskich jak i globalnych?

 

„Młodzi w Łodzi” czyli pierwsze koty za płoty

Wszystko zaczęło się w maju 2018 od udziału w programie „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”, gdzie Duer dostał się do ścisłego grona około 30-stu start-up’ów, które dostały możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach biznesowych, a także profesjonalnym mentoringu. Udział w programie pozwolił nam zoptymalizować m. in. nasze operacje, działania marketingowe oraz model biznesowy.

Pod koniec „Młodzi w Łodzi” Duer otrzymał wspaniałą informację, że jako jeden z kilku startupów z Polski zakwalifikował się do prowadzonego w Silicon Valley prestiżowego programu Y Combinator – Startup School. Przez 10 tygodni ekipa Duera szkoliła się z „robienia startup’ów w amerykańskim stylu”. M. in. poznawaliśmy tajniki skutecznego skalowania biznesu od zera do miliona użytkowników. Program ukończyliśmy pod koniec 2018 roku i nie ukrywamy, że wyśrubował nasze ambicje co do celów i planów rozwoju!

Duże sukces w ramach „Przedsiębiorcze Mazowsze”

Koniec Startup School to czas na nowe wyzwania. Chęć ciągłego dokształcania się i rozwijania jako przedsiębiorcy sprawił, że zdecydowaliśmy się zaaplikować do Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze. Ku naszej radości zostaliśmy wybrani jako 1 z 15 startupów zakwalifikowanych do Programu (a aplikacji było blisko 200!).

Następnie intensywnie szkoliliśmy się ze sprzedaży, marketingu, aspektów prawnych czy rachunkowych. W styczniu b.r. miały miejsce pitche wszystkich 15 startupów. Na ich podstawie wybrano 7 najlepszych biznesów, które zakwalifikowały się do ścisłego finału Programu. Duer był jednym z nich! Więcej o naszym udziale w Programie Akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze piszemy tu. Kibicujcie nam 20 marca, kiedy to zaprezentujemy się podczas Demo Day przed liczną publicznością i jury, które wyłoni zwycięzcę.

Wyróżnienie w konkursie „Bizneswoman Roku”

W między czasie Duerowi przyznano chyba największe spośród wszystkich dotychczasowych wyróżnień. Zostałam wybrana jedną z trzech finalistekrenomowanego konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Sukces Pisany Szminką, w kategorii Biznes Lokalny / Pomysł na Start. Jest to wyjątkowy Konkurs i wyjątkowe Stowarzyszenie, którego cel i idee są mi bardzo bliskie. Tym bardziej miło było zostać wyróżnionym przez tak fantastyczne grono oraz dołączyć do drużyny najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Dyplom „dla Natalii Kwiecień z Duera” zajmuje teraz honorowe miejsca w biurze firmy!

Dzięki konkursowi miałam okazję poznać wiele świetnych dziewczyn prowadzących bardzo ciekawe biznesy. Między innymi Agę z Ulala Chef, Zuzię z Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ czy Karinę z Kids&Co. Zachęcam Was do zapoznania się z ich historiami i firmami!

Trzymajcie kciuki za kolejne sukcesy Duera. Nie zamierzamy zwalniać tempa!

ZAMÓW FACHOWCA