Malowanie wnętrz

Malowanie biura z Duerem

Malowanie biur Warszawa, mieszkań i inne remonty, prace wykonujemy na terenie Warszawy

Bąble powietrza, smugi, zacieki i przetarcia oraz pękająca farba – to tylko początek długiej listy problemów związanych z tematem, jakim jest malowania ścian, sufitów oraz wszelkich innych powierzchni. Być może w przypadku przestrzeni domowej możemy przeboleć ciągnące się poprawki, ale gdy w grę wchodzi biuro reprezentujące naszą firmę przed Klientem, nie można pozwolić sobie na wpadki. Wówczas malowania ścian musi być wykonane szybko, dokładnie i profesjonalnie. Szukacie państwo najlepszych fachowców na terenie Warszawy – śwetnie trafiliście! Sprawdźcie oferty na malowanie biur – Warszawa i okolic!

 

Duer, poza łączeniem Klientów indywidualnych ze sprawdzonymi fachowcami za pomocą swojej platformy internetowej, z ogromnymi sukcesami współpracuje z Klientami firmowymi przy obsłudze napraw i remontów (jak np. malowanie biur, prace wykończeniowe)  w ich biurach zlokalizowanych w Warszawie. Na co dzień wspieramy kierowników i zarządzających ds. administracji w szeregu prac remontowo-konserwacyjnych, specjalizując się w malowaniu biur, lokali użytkowych, klatek schodowych, hoteli, a także zarządzanych przez profesjonalne firmy domów i mieszkań. Nasi specjaliści oferują również malowanie mieszkań – Warszawa i okolice.

Nasi fachowcy to przede wszystkim wiedza i doświadczenie

Malowanie biur Warszawa może przysporzyć wielu problemów w codziennym funkcjonowaniu użytkowników przestrzeni biurowej. Również proces wyboru firmy malarskiej oraz wzajemne zrozumienie przedmiotu i preferowanego efektu malowania bywa uciążliwym procesem. Dlatego postawmy na kompleksowe usługi malarskie – Warszawa i okolice.

Współpraca z Duerem niweluje te trudności dzięki sprawnej komunikacji, elastycznemu podejściu oraz harmonogramowi prac malarskich zawsze dostosowanemu do preferencji Klienta. A największą korzyścią Klientów ze współpracy z Duerem to jakość naszych fachowców. Nasi malarze przechodzą wymagający proces selekcji. „Utrzymujemy współpracę tylko ze specjalistami, którzy nieustannie potwierdzają wysoką jakość swoich usług – profesjonalizm, wysokie poczucie estetyki, dokładność, kulturę osobistą.” – podkreśla Natalia Kwiecień, CEO Duera.

Fachowcy, z którymi współpracujemy, doskonale wiedzą, że prawidłowe przygotowanie podłoża jest najistotniejszym etapem prac malarskich, który ma kluczowe znaczenie dla efektu końcowego pracy. Zaplanowanie przebiegu malowania pozwala zachować trwałość zastosowanego rozwiązania oraz uniknąć dodatkowych kosztów w przyszłości. Naprawianie pęknięć i uszkodzeń, usuwanie łuszczących się powierzchni dawnych warstw, pleśni oraz grzybów, a także gruntowanie i zabezpieczenie przedmiotów w otoczeniu – to stałe procesy wykonywane przez naszych specjalistów przy zleceniach malowania.

Ponadto, firmom współpracującym z nami doradzamy w kontekście doboru technologii, materiałów, kolorów – niewłaściwe materiały malarskie mogą spowodować szereg kłopotów w trakcie malowania biura.

Zrealizowane przez nas zlecenia na malowania biur Warszawa

Nasi malarze mają wieloletnie doświadczenie, które przekładają na setki tysięcy pomalowanych metrów kwadratowych przy realizowaniu rozmaitych zleceń. Współpracujemy z firmami każdej wielkości, z wielu branż, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Spośród wielu prac wyróżnić można zlecenie dla firmy Thegra Poland Sp. z o.o., gdzie wykonaliśmy kompleksowe prace remontowe w biurze polegające na usunięciu zaawansowanych pęknięć i rys na ścianach i sufitach oraz pomalowaniu całej przestrzeni biurowej. Nasi specjaliści prace ukończyli oczywiście w założonym terminie, zachowując najwyższą staranność i spełniając w całości oczekiwania Klienta.

Dla zaprzyjaźnionego startup’u wykonaliśmy zlecenie położenia heksagonów na ścianach w salach konferencyjnych, czego efekt widoczny jest na poniższym zdjęciu. Jak widać nasi specjaliści od ścian mają szereg talentów!

 

Malowanie ścian także w nietypowe wzory. Cennik na Warszawa malowanie jest uzgadniany podczas pierwszej rozmowy jeszcze nim rozpoczniemy malowanie ścian.

Heksagony ułożone przez naszego fachowca

 

usługi malarskie warszawa - malowania ścian pokoi i innych wnętrz na terenie Warszawy. Przed rozpoczęciem prac i efekt po. Malowanie Warszawa poszło sprawnie.

Malowanie ścian – „Przed i po” w biurze Thegry. Sami oceńcie efekty pracy!

 

Specjalizujemy się również w likwidowaniu szkód po zalaniach – osuszaniu, odgrzybianiu, tynkowaniu, impregnacji, izolacji, likwidacji zalań, uzupełnianie ubytków. Naszym fachowcom nie są obce sytuacje „beznadziejne”, gdy zalaniu uległo całe mieszkanie. Oferujemy w takich sytuacjach państwu pełen zakres usług malarskich. Firma malarska, która odwiedzi Państwa w domu, szybko i profesjonalnie pomoże pozbyć się problemu.

usługi remontowe na terenie Warszawy - malowanie mieszkań, malowanie biur Warszawa
Malowanie ścian – skutecznie usunięte zacieki

Dlaczego Duer do zadania „malowanie biur Warszawa”?

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy malarskiej do prac remontowych i wykończeniowych, w tym malowania Twojego biura w Warszawie, decydując się na współpracę z Duerem zyskujesz:

  • szybkie terminy realizacji na usługi malarskie (malowanie biur, malowania ścian, malowanie mieszkań)
  • uczciwe ceny – oferujemy rynkowe stawki naszych usług i wykonanie w umówionym czasie
  • jedną osobę kontaktową, która zostaje Twoim Opiekunem, z którym dokonujesz wszelkich ustaleń,
  • niezmienne wyceny i terminy – nigdy nie zmieniamy ceny w trakcie realizacji, ani nie dopuszczamy możliwości opóźnienia.

 

Wejdź na stronę duer.pl/firmy i wypełnij krótki formularz kontaktowy lub napisz na maila firmy@duer.pl, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów naszej współpracy.

 

Potrzebny większy remont? No Problem!

Jeżeli samo malowanie biur Warszawa to za mało i potrzebujecie państwo większego remontu, to mamy na to świetne rozwiązanie! Kompleksowa usługa przygotowania powierzchni biurowej pod państwa potrzeby – Fit Out Warszawa! Jest to nowoczesny sposób organizowania przestrzeni biurowej i kompleksowego przygotowania pomieszczeń. Jesteśmy w stanie przygotować lokal biurowy dokładnie pod konkretne potrzeby i oczekiwania.

Fit out jest profesjonalną usługą, która obejmuje kolejne etapy przygotowania powierzchni biurowej. Pierwszym krokiem jest poznanie potrzeb i oczekiwań klienta względem miejsc pracy. Dzięki temu projektanci mogą przejść do kolejnego kroku i przy desce kreślarskiej zacząć tworzyć wstępną koncepcję biura. Na tym etapie, przy wyborze poszczególnych rozwiązań biorą udział również menadżerowie z biura.

Kiedy wstępny projekt zostanie zaakceptowany – następnym krokiem jest wybór materiałów do wykończenia pokoi biurowych oraz innych pomieszczeń jak kuchnia czy pomieszczenia socjalne.

Zakres prac

Usługa fit out to kompleksowe remonty biur. Między innymi takie prace jak malowanie biur Warszawa i inne usługi malarskie, montaż klimatyzacji, instalacje elektryczne czy też wymiana stolarki okiennej i drzwiowej. W ramach prac fit out możemy państwu zaoferować również montaż oświetlenia i wiele więcej.

Zalety fit out

Największą zaletą fit out jest oszczędność czasu. Dzięki temu, że wszystkim zajmuje się jedna firma my nie musimy się skupiać na poszczególnych etapach prac. Nie musimy zastanawiać się kto wykona malowanie biura, a komu zlecić rozłożenie wykładziny.

Jeżeli szukacie państwo specjalistów, to świetnie trafiliście! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Fit Out Warszawa!

ZAMÓW FACHOWCA