Malowanie wnętrz

Malowanie biura z Duerem

Bąble powietrza, smugi, zacieki i przetarcia oraz pękająca farba – to tylko początek długiej listy problemów związanych z malowaniem ścian, sufitów oraz wszelkich innych powierzchni. Być może w przypadku przestrzeni domowej możemy przeboleć ciągnące się poprawki, ale gdy w grę wchodzi biuro reprezentujące naszą firmę przed Klientem, nie można pozwolić sobie na wpadki.

 

Duer, poza łączeniem Klientów indywidualnych ze sprawdzonymi fachowcami za pomocą swojej platformy internetowej, z ogromnymi sukcesami współpracuje z Klientami firmowymi przy obsłudze napraw i remontów w ich biurach zlokalizowanych w Warszawie. Na co dzień wspieramy kierowników i zarządzających ds. administracji w szeregu prac remontowo-konserwacyjnych, specjalizując się w malowaniu biur, lokali użytkowych, klatek schodowych, hoteli, a także zarządzanych przez profesjonalne firmy domów i mieszkań.

Nasi fachowcy to przede wszystkim wiedza i doświadczenie

Malowanie biura może przysporzyć wielu problemów w codziennym funkcjonowaniu użytkowników przestrzeni biurowej. Również proces wyboru firmy malarskiej oraz wzajemne zrozumienie przedmiotu i preferowanego efektu malowania bywa uciążliwym procesem.

Współpraca z Duerem niweluje te trudności dzięki sprawnej komunikacji, elastycznemu podejściu oraz harmonogramowi prac malarskich zawsze dostosowanemu do preferencji Klienta. A największą korzyścią Klientów ze współpracy z Duerem to jakość naszych fachowców. Nasi malarze przechodzą wymagający proces selekcji. „Utrzymujemy współpracę tylko ze specjalistami, którzy nieustannie potwierdzają wysoką jakość swoich usług – profesjonalizm, wysokie poczucie estetyki, dokładność, kulturę osobistą.” – podkreśla Natalia Kwiecień, CEO Duera.

Fachowcy, z którymi współpracujemy, doskonale wiedzą, że prawidłowe przygotowanie podłoża jest najistotniejszym etapem prac malarskich, który ma kluczowe znaczenie dla efektu końcowego pracy. Zaplanowanie przebiegu malowania pozwala zachować trwałość zastosowanego rozwiązania oraz uniknąć dodatkowych kosztów w przyszłości. Naprawianie pęknięć i uszkodzeń, usuwanie łuszczących się powierzchni dawnych warstw, pleśni oraz grzybów, a także gruntowanie i zabezpieczenie przedmiotów w otoczeniu – to stałe procesy wykonywane przez naszych specjalistów przy zleceniach malowania.

Ponadto, firmom współpracującym z nami doradzamy w kontekście doboru technologii, materiałów, kolorów – niewłaściwe materiały malarskie mogą spowodować szereg kłopotów w trakcie malowania biura.

Zrealizowane przez nas zlecenia malowania biur

Nasi malarze mają wieloletnie doświadczenie, które przekładają na setki tysięcy pomalowanych metrów kwadratowych przy realizowaniu rozmaitych zleceń. Współpracujemy z firmami każdej wielkości, z wielu branż, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Spośród wielu prac wyróżnić można zlecenie dla firmy Thegra Poland Sp. z o.o., gdzie wykonaliśmy kompleksowe prace remontowe w biurze polegające na usunięciu zaawansowanych pęknięć i rys na ścianach i sufitach oraz pomalowaniu całej przestrzeni biurowej. Nasi specjaliści prace ukończyli oczywiście w założonym terminie, zachowując najwyższą staranność i spełniając w całości oczekiwania Klienta.

Dla zaprzyjaźnionego startup’u wykonaliśmy zlecenie położenia heksagonów na ścianach w salach konferencyjnych, czego efekt widoczny jest na poniższym zdjęciu. Jak widać nasi specjaliści od ścian mają szereg talentów!

 

Heksagony ułożone przez naszego fachowca

 

„Przed i po” w biurze Thegry

 

Specjalizujemy się również w likwidowaniu szkód po zalaniach – osuszaniu, odgrzybianiu, tynkowaniu, impregnacji, izolacji, likwidacji zalań, uzupełnianie ubytków. Naszym fachowcom nie są obce sytuacje „beznadziejne”, gdy zalaniu uległo całe mieszkanie.

 


Skutecznie usunięte zacieki

Dlaczego Duer?

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy malarskiej do prac remontowych i wykończeniowych, w tym malowania Twojego biura w Warszawie, decydując się na współpracę z Duerem zyskujesz:

  • szybkie terminy realizacji
  • uczciwe ceny – oferujemy rynkowe stawki naszych usług,
  • jedną osobę kontaktową, która zostaje Twoim Opiekunem, z którym dokonujesz wszelkich ustaleń,
  • niezmienne wyceny i terminy – nigdy nie zmieniamy ceny w trakcie realizacji, ani nie dopuszczamy możliwości opóźnienia.

 

Wejdź na stronę duer.pl/firmy i wypełnij krótki formularz kontaktowy lub napisz na maila firmy@duer.pl, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów naszej współpracy.

ZAMÓW FACHOWCA