Przegląd Klimatyzacji Warszawa

Przegląd i serwis urządzeń w całej Warszawie.

Serwis klimatyzacji w biurze i domu

Przeglądy klimatyzatorów Warszawa

Zapewniamy regularny przegląd klimatyzacji Warszawa, co korzystnie wpływa na sprawność urządzeń chłodniczych

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji, które wykonujemy w czasie przeglądu, pozwala utrzymać dobrą jakość powietrza w chłodzonym pomieszczeniu, która sprzyja zachowaniu dobrego zdrowia

Oferujemy badanie poziomu czynnika chłodzącego oraz sprawdzenie szczelności układu, co umożliwia wysoką efektywnością pracy klimatyzacji

Gdy przeprowadzony przegląd wskazuje, iż konieczna jest naprawa, zapewniamy natychmiastowy serwis klimatyzacji

Systematycznymi przeglądami obejmujemy Firmy oraz Klientów indywidualnych, którzy zdecydowali się na montaż klimatyzacji w domu

Warszawa i miejscowości w pobliżu Warszawy są obszarem, na którym wykonujemy montaż klimatyzacji oraz przeprowadzamy systematyczne przeglądy, czyszczenie i sprawdzenie szczelności klimatyzacji

Zamów przegląd w Warszawie

Złóż zlecenie online, napisz do nas na klimatyzacja@duer.pl lub zadzwoń: 667 850 729. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Kontynuując, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duer oraz Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o. o., w tym na kontakt drogą mailową, telefoniczną i SMS-ową.

  Wśród podstawowych usług wykonywanych przez firmę Duer jest przegląd i serwis klimatyzacji Warszawa. Usługi wykonywane regularnie pozwolą utrzymać wydajność urządzenia jak i całego systemu na bardzo dobrym poziomie. Usługi te powinny być wykonywane co najmniej 2 razy w roku, najlepiej w okresie wiosennym, czyli przed rozpoczęciem sezonu, a także jesienią, gdy instalacja chłodzenia pomieszczeń nie jest już intensywnie użytkowana. Jest to także szczególnie ważne również wtedy, gdy system ten jest jednocześnie wykorzystywany do ogrzewania budynku w okresie zimowym.

  Klimatyzacja
  Klimatyzacja

  Zróżnicowani klienci

  Przedstawione wyżej reguły obowiązują przede wszystkim wobec klimatyzacji montowanej w domu. Bardziej rygorystyczne zasady obowiązują wobec klimatyzacji w biurze, w której obowiązują również regulacje związane z warunkami BHP w środowisku pracy. Wówczas najlepiej jest wykonywać takie działania częściej, aby wpłynąć korzystnie na wydajność pracowników, którzy dzięki temu będą mniej podatni na choroby oraz gorsze samopoczucie wywołane złą jakością powietrza w pomieszczeniu.

  Szczególny zakres usług

  Najczęściej przegląd klimatyzacji powinien być wykonywany w takich miejscach jak lokale należące do branży gastronomicznej. Wówczas instalacja chłodzenia jest narażona na znacznie większe obciążenia. Wynika to ze względu na wykorzystywanie przez dużą liczbę godzin, a przede wszystkim większe zanieczyszczenia, będące efektem pojawiania się w powietrzu, chociażby dużych ilości tłuszczu podczas gotowania. Wtedy przegląd klimatyzacji wykonywany raz w miesiącu wydaje się minimalnym działaniem, który będzie odpowiadał zapotrzebowaniu tej działalności. W ramach usługi serwisu klimatyzacji wykonuje się m.in. czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji. Sprawdzenie układu klimatyzacji, wpływa nie tylko o jakość chłodzenia, jest przede wszystkim dbaniem o pracowników. Nieczystości w klimatyzacji mogą być szkodliwe dla zdrowia pracowników.

  Podstawowy zakres działań

  W ramach standardowego procesu przeglądu klimatyzacji Warszawa przede wszystkim realizowane jest sprawdzenie poprawności działania wszystkich najważniejszych elementów budowy, odgrywających istotną rolę w funkcjonowaniu systemu. W podstawowym zakresie sprawdzany jest, chociażby filtr, czyli najważniejszy element całego układu, w którym osadzają się zanieczyszczenia z powietrza. Możliwe, że w ramach serwisu klimatyzacji konieczne będzie napełnienie czynnika chłodzącego. Istotne jest również skontrolowanie szczelności wszystkich instalacji i zdiagnozowanie ewentualnych usterek, które mogą przełożyć się na mniejszą efektywność pracy lub wyższe rachunki za wykorzystanie energii.

   

  Ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo, które stanowi jeden z najważniejszych celów przeglądu klimatyzacji. W tym celu ważne jest chociażby zweryfikowanie poprawności działania instalacji elektrycznej, zasilającej cały system w prąd. W trakcie przeglądu można również zobaczyć, czy w układzie istnieje odpowiednia ilość czynnika chłodniczego, a także prawidłowo odprowadzane są skropliny.

  Najważniejsze korzyści

  Regularnie wykonywany przegląd klimatyzacji to nie tylko zalecane działanie, które może wpłynąć pozytywnie na bezpieczeństwo, sprawność instalacji, a także wydajność urządzeń. Często jest to także warunek konieczny utrzymania gwarancji, co w przypadku awarii jednego z elementów lub całego urządzenia pozwoli oszczędzić koszty naprawy lub wymiany. Dzięki temu także można zwiększyć wytrzymałość instalacji i przedłużyć potencjalny czas użytkowania. Warto zatem korzystać z możliwości cyklicznej współpracy z naszą firmą, która będzie wiązać się również z atrakcyjną cenowo propozycją.

   

  W przypadku każdego z wybranych pakietów pierwszy przegląd klimatyzacji, który jest wykonywany po 6 miesiącach od dnia gdy wykonany został montaż, jest usługą gratisową dla naszych klientów. Na więcej korzyści mogą liczyć z kolei osoby, które zdecydują się skorzystać z pakietu Premium przy montażu sprzętu. Osoby te mogą również w sposób darmowy otrzymać drugi przegląd na klimatyzację, który wskazany jest po upływie roku od zainstalowania systemu chłodzącego.

   

  Zalet związanych ze skorzystaniem z naszej oferty przeglądu klimatyzacji jest jeszcze więcej. Należą do nich chociażby atrakcyjne rabaty cenowe, które przygotowujemy dla klientów w ramach posezonowych promocji dla naszych klientów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, zachęcamy do kontaktowania się z naszym Koordynatorem. Podczas kontaktu można zapoznać się ze wszelkimi szczegółami usługi, które są realizowane na terenie miasta Warszawa, oraz w podwarszawskich miejscowościach.