Montaż klimatyzacji Warszawa

Klimatyzacja Warszawa tylko z Duer.pl
Usługi montażu klimatyzacji – Warszawa i okolice

Oferujemy sprawny montaż klimatyzacji Warszawa w domu, mieszkaniu i miejscu pracy

Pomagając dobrać odpowiednią klimatyzację, stosownie dla jej przeznaczenia, zapewniamy profesjonalne doradztwo

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponując najlepsze rozwiązania

Nasza wiedza teoretyczna i praktyczna oparta jest na najwyższych standardach w zakresie instalowania systemów chłodniczych

Posiadamy wielotonie doświadczenie i niezbędne certyfikaty, co umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie

Terminowo realizujemy zlecone nam zamówienia

Świadczymy tylko profesjonalne usługi, dzięki czemu zapewniamy o bezpieczeństwie zamontowanego sprzętu

Gwarantujemy estetykę montażu

Oferujemy atrakcyjne ceny montażu klimatyzatorów

W ofercie również serwis i regularne przeglądy zamontowanych klimatyzatorów

Zadzwoń i dołącz do grona zadowolonych Kontrahentów, którzy skorzystali już z naszych usług!

Zamów montaż lub serwis klimatyzacji!

Złóż zlecenie online, napisz do nas na klimatyzacja@duer.pl lub zadzwoń: 667 850 729. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

  Kontynuując, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duer oraz Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o. o., w tym na kontakt drogą mailową, telefoniczną i SMS-ową.

  Usługi montażu klimatyzacji – Warszawa

  Coraz więcej gorących dni latem i lepsze możliwości techniczne sprawiają, że przede wszystkim w budynkach biurowych, ale także w domach montowana jest klimatyzacja. Jej popularność odpowiada na zwiększone potrzeby związane z regulacją optymalnej temperatury i wilgotności powietrza oraz zapobiegania chorobom układu oddechowego, które są efektem zanieczyszczeń. Skuteczny filtr może zatrzymywać bakterie czy grzyby, negatywnie wpływające na jakość powietrza i samopoczucie korzystających z pomieszczenia osób.

   

  Mimo że podstawową funkcją systemu jest chłodzenie pomieszczeń, za pomocą oferowanych instalacji możliwe jest także wykorzystanie ogrzewania, działającego w ramach opcji z zastosowaniem pompy ciepła. Fachowe wykonanie usługi zapewniają specjaliści z firmy Duer z miasta Warszawa. Przed wykonaniem usługi możemy zapewnić konsultacje w zakresie wykonania usługi i projektu najbardziej efektywnego dla danego obiektu systemu.

  zamontujemy klimatyzator dla domu - sprawdź naszą ofertę
  Klimatyzacja

  Dobór właściwych urządzeń

  W zależności od wielkości pomieszczenia, jego przeznaczenia, a także innych czynników pomagamy w doborze klimatyzatorów o właściwych parametrach, które będą skutecznie chłodziły wnętrze. Należy do nich przede wszystkim moc, która powinna być dopasowana do powierzchni pokoju. Szacuje się, że na metr kwadratowy przypada 0,1 kW potrzebnej mocy urządzenia.

   

  Pełna instalacja obejmuje zarówno montaż klimatyzacji jako jednostki zewnętrznej posiadającej skraplacz, jak i parownika umieszczonego we wnętrzu budynku. Są to standardowe elementy tworzące urządzenia typu split, który jest najczęściej używaną opcją w chłodzeniu obiektów. Wykonujemy także montaż bardziej zaawansowanej klimatyzacji typu multisplit, a także zaawansowanych systemów typu VRF, które są pozostałymi opcjami użytkowanymi w celu chłodzenia budynków.

  Najważniejsze etapy działania

  Posiadający spore doświadczenie i kompetencje potwierdzane certyfikatami fachowcy firmy Duer realizują montaż klimatyzacji w oparciu standardowe i kompleksowe procedury w zakresie instalowania systemów chłodniczych. Obejmują one przede wszystkim następujące etapy:

  montaż podstawowych urządzeń zewnętrznych oraz wewnętrznych, z zachowaniem wskazanych przez producenta odległości,

  zasilenie sprzętu w energię elektryczną, a następnie podłączenie instalacji freonowej,

  usunięcie wilgoci oraz odpowietrzenie instalacji,

  podłączenie systemu odprowadzenia skroplin,

  weryfikacja sprawności instalacji, po której system jest gotowy do użytkowania.

  W przypadku, gdy klimatyzator instalowany jest jako jednostka zewnętrzna, ważne jest to, aby zadbać o odpowiednie umiejscowienie klimatyzacji.  Pozwoli uchronić nie tylko własny dom czy biuro od nadmiernego i jednocześnie uciążliwego hałasu generowanego przez klimatyzator. Istotne jest również zadbanie o to, aby nie mógł się skarżyć sąsiad lub inne firmy prowadzące swoją działalność w najbliższej okolicy. Znając specyfikę podłączanego sprzętu, a także zapoznając się z warunkami lokalowymi, jesteśmy w stanie wykonać montaż klimatyzacji z zachowaniem przedstawionych uwarunkowań.

  Zalety wykonywanych działań

  Montaż klimatyzacji Warszawa wykonywany przez specjalistyczną firmę pozwala uzyskać wysoką sprawność i bezproblemowe działanie, dzięki czemu bezproblemowo będzie ona spełniała swoje zadania. Poza tym profesjonalne podłączenie systemu schładzania pomieszczeń to także bezpieczeństwo, szczególnie w zakresie instalacji elektrycznej. Pozwoli to uniknąć uszkodzenia instalacji na skutek niewłaściwej eksploatacji, a także uchronić od zwiększonych od zakładanych rachunków energetycznych za wykorzystanie systemu.

  Szybka realizacja montażu klimatyzacji

  Profesjonalizm w wykonywaniu usługi polega także na szybkości w wykonywaniu działań. Warszawa to nasze miasto. Sprawnie poruszamy się po ulicach miasta Warszawa, wiemy jak omijać korki. Dlatego w przypadku niewielkich instalacji, które będą miały za zadanie schładzać w okresie letnim małe pomieszczenia, możliwe jest wykonanie zlecenia nawet w ciągu dnia. Na wykonanie większych instalacji koniecznych będzie zarezerwowanie kilku dni, jednak zawsze staramy się wykonywać je w jak najszybszym czasie. Z montażu klimatyzacji firmy Duer korzystać mogą klienci miasta Warszawa, a także najbliższej okolicy Warszawy.