Klimatyzatory LG

Wiele przydatnych funkcji zostało zawartych w oferowanych klimatyzatorach LG, które stanowią jedną z najczęściej wybieranych opcji w przypadku chęci zamontowania wydajnych urządzeń chłodzących pomieszczenia. Wśród systemów produkowanych przez tę firmę w ofercie Duer znajdują się takie modele, jak Standard, Delux, a także Artcool Silver oraz Artcool Mirror.

Klimatyzacja LG
Klimatyzacja LG

Optymalna wersja

W ramach wyboru pakietu Opti możemy zaproponować klimatyzatory Standard, które posiadają cechy dopasowane do użytkowników o mniejszych potrzebach, zarówno pod względem wydajności, jak i wykorzystywania energii. Sprawne działanie klimatyzatorów LG Standard jest związane przede wszystkim z posiadaniem przez ten sprzęt efektywności energetycznej w zakresie chłodzenia na poziomie A++.

Propozycje klasy Premium

Dla klientów, którzy zdecydują się wybrać pakiet Premium w ramach naszych usług dotyczących klimatyzatorów LG, przygotowaliśmy bogatą ofertę 3 opcji. Jedną z nich są urządzenia Deluxe, które posiadają bardzo dobre parametry w zakresie wydajności zarówno w odniesieniu do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Do ważnych cech zaliczyć można także system jonizacji, dający czyste, pozbawione szkodliwych substancji powietrze.

 

Inną z dostępnych opcji są klimatyzatory LG Artcool Silver, będące uniwersalnym rozwiązaniem pod względem zastosowanej stylistyki i możliwości zastosowania w pomieszczeniach w różnych aranżacjach, czemu sprzyja srebrna obudowa z dodatkowym wykorzystaniem szkła. Bardzo dobra klasa energetyczna tego sprzętu wiąże się z możliwością uzyskania oszczędności w zakresie wykorzystania energii na poziomie 70%. Wśród najważniejszych zalet wskazać można także funkcję bardzo szybkiego chłodzenia, wykonywanego w czasie o połowę krótszym od standardowego.

 

Trzecią ciekawą propozycją dla klientów o zwiększonych wymaganiach dotyczących sprzętu jest klimatyzator LG Artcool Mirror. To opcja mająca niewątpliwe spore atuty pod względem wizualnym, świetnie wpasowująca się szczególnie do klasycznych, ale także nowoczesnych wnętrz. W tym systemie wykorzystywana jest bardzo wydajna sprężarka, charakteryzująca się wysokimi parametrami w zakresie cichej pracy oraz szybkości działania.

Uniwersalne zalety klimatyzatorów LG

W przypadku urządzeń oferowanych przez koreańskiego producenta wyróżnić można kilka systemowych rozwiązań, które zwiększają możliwości tego sprzętu. Należy do nich chociażby możliwość szybkiego zainstalowania niezbędnych urządzeń. Zapewnieniem trwałości sprężarki jest aż 10-letnia gwarancja, którą firma udziela na działanie tego sprzętu. Wśród najważniejszych, bardzo przydatnych funkcji wymienić można także automatyczne oczyszczanie czy wykorzystanie funkcji Jet Cool, dzięki której możliwe jest uzyskanie szybszego efektu chłodzenia.

Zastosowanie

Klimatyzatory LG to przede wszystkim urządzenia pokojowe, typu split, które są przeznaczone do montażu w pojedynczych pomieszczeniach. W ten sposób można je z powodzeniem wykorzystywać przede wszystkim w budynkach mieszkalnych, ale także sprawdzą się w obiektach biurowych czy usługowych.