Klimatyzatory Kaisai

W przygotowanej przez naszą firmę ofercie urządzeń chłodzących znajdują się także klimatyzatory marki Kaisai. Systemy te charakteryzują się przede wszystkim wygodą sterowania dzięki możliwości zdalnego zarządzania układem za pomocą technologii WiFi. Cechami, które są bardzo istotne dla firmy Kaisai, jest także dbałość o środowisko oraz możliwość uzyskania najwyższych parametrów w zakresie oszczędności energetycznej. Te oraz wiele innych zalet to najważniejsze cechy, które wpływają na popularność urządzeń tej marki.

Klimatyzatory KAISAI
Klimatyzacja KAISAI

Oferowany sprzęt

Urządzeniem znajdującym się w naszej ofercie jest klimatyzator Kaisai KWX, który za atrakcyjną cenę pozwoli uzyskać wszystkie niezbędne funkcje dla osób potrzebujących systemu chłodzenia pomieszczeń, z możliwością ich grzania w okresie zimowym. Bogata charakterystyka, ciekawa, a zarazem elegancka stylistyka oraz szerokie zastosowanie sprawiają, że są one chętnie wybierane przez polskich klientów.

Podstawowe atuty

Wśród wielu korzyści kryjących się za ofertą klimatyzatorów ściennych Kaisai jest między innymi zróżnicowany zakres pracy – w tym możliwość zarówno wentylacji, chłodzenia, jak i grzania, nawet w przypadku temperatury, która dochodzi do –25 stopni Celsjusza. Wygodne sterowanie jest zasługą wykorzystania do obsługi urządzenia pilota bezprzewodowego, a także zdalnej kontroli za pomocą innego urządzenia elektronicznego podłączonego do internetu, w tym również umożliwiającego zarządzaniem zakresem siły nawiewu.

Pozostałe zalety

W proponowanych klimatyzatorach Kaisai jednym z najważniejszych elementów jest czynnik chłodniczy, który tworzony jest z zachowaniem dbałości o ekologię. Jest to rezultatem uzyskania niskiego współczynnika ocieplenia globalnego. Łączy się z tym również ekonomiczna praca, będąca efektem wykorzystania energooszczędności na poziomie A++ w zakresie trybu chłodzenia. W przypadku funkcji grzania urządzenie to posiada klasę ekonomiczną A+. Sporym atutem jest także możliwość pracy w szerokim zakresie temperatury funkcjonowania systemu.

 

Zastosowana jednostka wewnętrzna to sprzęt, który jest stosunkowo lekki – jego waga nie przekracza 12 kg. Ponadto, klimatyzatory Kaisai KWX wyposażone są również w programator czasowy, zaś innym atutem są także wysokie parametry w zakresie współczynników efektywności energetycznej, a dotyczą one nie tylko wartości SEER, a także SCOP.

Możliwości zastosowania

Klimatyzatory ścienne Kaisai KWX dają zróżnicowane możliwości w zakresie wykorzystania tych urządzeń, które można zastosować przykładowo w:

 

  • budynkach mieszkalnych,
  • lokalach gastronomicznych,
  • powierzchniach biurowych,
  • obiektach użyteczności publicznej.

 

Dzięki temu charakteryzują się one uniwersalnością w zakresie możliwości wykorzystania we wszystkich standardowych rodzajach obiektów. Klimatyzatory Kaisai KWX to przystępna opcja w rozsądnej cenie, która zadowoli zarówno klientów zainteresowanych zakupem systemu chłodzenia do własnego domu, jak i osób poszukujących takiej instalacji dla potrzeb swojej działalności gospodarczej.