Klimatyzatory Hyundai

Marka Hyundai kojarzona jest przede wszystkim z produkcją elementów dla motoryzacji, jednak koreańska firma doświadcza także solidne, wielofunkcyjne i popularne na świecie klimatyzatory ścienne. Urządzenia z serii Titanium, a także Silver, których montażem zajmują się specjaliści firmy Duer, to ciekawa opcja, która zapewnia bardzo dobre parametry dostępne w korzystnych dla konsumentów cenach.

Klimatyzacja Hyundai
Klimatyzacja Hyundai

Klimatyzatory Hyundai Titanium

Podstawowa wersja tego sprzętu jest połączeniem ciekawej stylistyki wraz z licznymi elementami wpływającymi na ich funkcjonalność. Efektem tych działań jest stworzenie urządzenia charakteryzującego się nowoczesnym designem, który świetnie komponuje się z wystrojem budynków stworzonych we współczesnych aranżacjach wnętrz. Ważnym udogodnieniem jest także wykorzystanie wyświetlacza typu LED.

 

Korzyści z możliwości zastosowania klimatyzatorów Hyundai Titanium jest znacznie więcej. Należy do nich również wykorzystanie trybu TURBO, dzięki któremu możliwe jest przyspieszenie pracy zastosowanego trybu, co sprawia, że w szybszym czasie osiągnąć można schłodzone lub ogrzane do zakładanej temperatury powietrze. Jego producenci pomyśleli także o bezpieczeństwie – w ten sposób zamontowano tryb LOCK, dzięki którym można zablokować regulację klimatyzatorów Hyundai Titanium przed dziećmi. Na jakość powietrza wpływa z kolei wykorzystanie filtrów zawierających witaminę C lub jony srebra.

Urządzenia z serii Hyundai Silver

Drugą z przygotowanych opcji przez koreańskiego producenta, która w naszej ofercie zawarta jest w pakiecie OPTI, jest system chłodzący Hyundai Silver. To przede wszystkim bardzo wygodne w stosowaniu klimatyzatory, których funkcjonalność wiąże się ze zdalnym sterowaniem za pomocą systemu WiFi. Funkcja TIMER umożliwia zaprogramowanie działania urządzenia na wskazany okres. Komfortowe działanie umożliwia wykorzystanie cichej pracy, będące rezultatem wykorzystania opcji spokojnego nawiewu powietrza.

 

Klimatyzatory Hyundai Silver to także rozwiązanie charakteryzujące się korzystnym przełożeniem na zdrowie użytkowników tego systemu, chociażby za pomocą samooczyszczania filtra. Poza tym standardowo posiadają one również jony srebra oraz witaminę C, których zadaniem jest odpowiednio eliminowanie drobnoustrojów z powietrza, a także wpływanie pozytywnie na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniach. Przekłada się to zarówno na wygodę podczas pracy i realizacji codziennych obowiązków, jak i komfort w trakcie odpoczynku, również podczas snu.

Wykorzystywane technologie

W przypadku zdalnego sterowania systemem chłodzenia i grzania pomieszczeń możliwe jest stosowanie w tym celu dwóch typów aplikacji, czyli Android lub iOS. Z kolei utrzymaniu bardzo dobrej estetyki klimatyzatorów sprzyja wykorzystanie specjalnej farby antykorozyjnej do zabezpieczenia ich powierzchni. Efektywna praca to także rezultat skróconego procesu odszraniania czy możliwości grzania lub chłodzenia w szerokim zakresie temperaturowym, dochodzącym nawet do – 20 stopni Celsjusza.