Klimatyzatory Gree

W wielu typach obiektach, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i powierzchniach biurowych czy usługowych, sprawdzają się klimatyzatory Gree, które od kilkudziesięciu lat są chętnie wybierane przez klientów. To chińskie przedsiębiorstwo produkuje rocznie miliony produktów, które stawiają je na czele największych producentów sprzętu chłodzącego na świecie.

Klimatyzacja Gree
Gree-lomo-luxury

Rozwój firmy

Pozycja przedsiębiorstwa Gree nie wzięła się znikąd. Popularne, cenione przez konsumentów klimatyzatory to efekt 600 mln dolarów przeznaczonych na prace badawcze, ukierunkowane na stworzenie wydajniejszych i bardziej ekologicznych urządzeń. Codziennie pracuje nad tym dziesiątki tysięcy inżynierów w kilkunastu fabrykach.

Najważniejsze zalety

Popularność klimatyzatorów Gree jest zasługą wielu korzyści, na jakie mogą liczyć klienci korzystający z produktów tej marki. To przede wszystkim urządzenia bardzo wydajne i oszczędne w wykorzystywaniu energii elektrycznej. Łączą w sobie wysoką sprawność działania z ciekawą estetyką, dzięki czemu można je świetnie wkomponować w różne typy wystroju wnętrz.

Podstawowe produkty

Firma Gree posiada w swojej ofercie wiele typów urządzeń chłodzących, które są przeznaczone do zróżnicowanych lokalizacji montażu, w tym przede wszystkim w wersji ściennej. Podstawową opcją, którą można wybrać w ramach naszych usług, jest klimatyzator z serii Lomo Eco. To jeden z najpopularniejszych modeli chińskiego przedsiębiorstwa, którego najistotniejszymi atutami są niezawodność, a także łatwość obsługi. To wszystko w połączeniu z najlepszymi klasami energetycznymi w zakresie grzania oraz chłodzenia, cichą pracą czy atrakcyjną ceną tworzy rozwiązanie uniwersalne dla każdego domu, lokalu czy biura.

 

Zwiększone możliwości daje skorzystanie z oferty, którą zapewnia klimatyzator Lomo Luxury. To przede wszystkim urządzenie bardzo uniwersalne, którego komfort użytkowania jest zasługą możliwości zdalnego sterowania za pomocą dowolnego urządzenia z systemem Android podłączonego do WiFi. Poza tym, charakteryzuje je świetna wydajność i niebanalna, bardzo estetyczna stylistyka.

Rozbudowane propozycje

W kilku wersjach kolorystycznych, czyli barwie białej, czarnej lub srebrnej, dostępne są klimatyzatory Gree Amber Standard. Posiadają one również wiele przydatnych funkcji, w tym chociażby kilka możliwości trybu snu, gorącego startu czy wprowadzenia oszczędzania energii lub inteligentnego odszraniania.

 

Inną z zaawansowanych propozycji jest klimatyzator Gree U-Crown. To opcja najbardziej rozbudowana spośród dostępnych urządzeń ściennych. Zastosowana technologia pozwala chociażby na pracę w szerokim zakresie temperaturowym, wahającym się od –30 stopni do 54 stopni Celsjusza na plusie. Możliwość swobodnej regulacji kąta nawiewu, a także zdalnego kontrolowania systemem z każdego miejsca na świecie zwiększa wygodę korzystania z systemu U-Crown. Wybór tego sprzętu to także chociażby funkcja turbo, opcja samodiagnozy czy automatycznego trybu snu, a także wiele więcej bardzo funkcjonalnych na co dzień możliwości.