Klimatyzatory Chigo

Kilkaset produktów obejmujących bardzo zróżnicowane miejsca lokalizacji charakteryzuje asortyment, który został dotychczas stworzony przez firmę Chigo. Łącznie z tych klimatyzatorów korzystają klienci w ponad 200 krajach świata, co potwierdza skuteczność ich działania, docenianą przez liczne grono konsumentów, w tym także w Polsce.

Klimatyzacja Chigo
Klimatyzacja chigo

Najczęściej wykorzystywana opcja

Spośród instalowanych przez firmę Duer urządzeń sporą wszechstronnością charakteryzuje się klimatyzatory Chigo z serii White PRO. Ten rodzaj sprzętu może być wykorzystywany w dowolnych pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych czy usługowych. Ta wszechstronność objawia się także w postaci wielu funkcji, do których oprócz chłodzenia należy także osuszanie czy ogrzewanie, których efektem jest poprawa jakości powietrza. Wpływ ma na to też stosowanie zróżnicowanych filtrów, w tym chociażby opcji zawierającej witaminę C, która może być wchłaniana przez skórę osób przebywających w pomieszczeniu.

Inne propozycje

W ramach klimatyzatorów Chigo zaproponować możemy także urządzenia Black Pro, które wyróżniają się spośród innych możliwych do zakupu opcji bardzo ciekawą stylistykę, świetnie komponującą się szczególnie z nowoczesnymi wnętrzami. Innymi korzyściami związanymi z wykorzystywaniem tego sprzętu jest także bardzo cicha praca, dająca komfort wszystkim użytkownikom budynku. Jesteśmy w stanie zainstalować urządzenia, które za pośrednictwem technologii WiFi pozwalają na zdalne sterowanie całym systemem z dowolnego miejsca na całej kuli ziemskiej z dostępem do internetu.

Wersje dla zaawansowanych

Jedną z opcji przygotowanych dla klientów, którzy poszukują bardziej zaawansowanych rozwiązań, jest klimatyzator Silver Steel. Jego szary, elegancki kolor sprawia, że jest to uniwersalne rozwiązanie do wielu pomieszczeń, a zastosowanie aluminium sprzyja łatwości w czyszczeniu tego urządzenia. Sprzęt ten, podobnie jak inne urządzenia firmy Chigo, jest także wyposażony w system cichej pracy. Dzięki tym cechom można go użytkować w specjalistycznych budynkach przemysłowych, jak i obiektach o zastosowaniu mieszkalnym.

 

W ramach każdej z opisanych propozycji klimatyzatorów Chigo przygotowaliśmy zróżnicowane możliwości urządzenia, które w związku z wyborem konkretnego pakietu mogą być wyposażone w różne funkcje. Łącznie możemy wskazać w naszej ofercie trzy propozycje urządzeń: White Pro, Black Pro oraz Silver Steel, z czego dwie ostatnie opcje można zakupić jedynie w ramach pakietów Opti oraz Premium.

Bardzo dobra klasa energetyczna

Ważnym atutem montowanych przez specjalistów firmy Duer klimatyzatorów Chigo należących do sprzętów najlepszych klas energetycznych, jest wyposażenie systemu chłodzenia w klasę energetyczną A++, która zapewnia świetną efektywność działania. Ponadto, posiadają one również inną, przydatną funkcję w okresie zimowym, czyli grzanie, których skuteczność objawia się w postaci klasy A+. Jest to niezależne od wyboru konkretnego modelu sprzętu, gdyż każdy z oferowanych klimatyzatorów Chigo posiada taki zakres swojej pracy.