Klimatyzacja Warszawa
montaż i serwis klimatyzacji

Duer klimatyzacja Warszawa świadczy usługi montażowe klimatyzacji w domu, mieszkaniu, biurze oraz firmy

Oferujemy montaż klimatyzacji i przeprowadzamy prace serwisowe klimatyzacji Warszawa (serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny)

Naprawiamy niesprawny sprzęt wszystkich marek klimatyzatorów

Oferujemy profesjonalne doradztwo (np. konsultacje w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych, projekt systemu klimatyzacji)

Usługi realizują wykwalifikowani technicy Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami, którzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikacje, oficjalne autoryzacje, a przede wszystkim ponad 20 lat doświadczenia

Nasi eksperci od klimatyzacji w Warszawie są starannie wyselekcjonowani i spełniają najwyższe standardy (profesjonalizm, estetyka, punktualność, komunikatywność)

Klimatyzację montujemy i serwisujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolic. Usługi wykonujemy dla firmy jak i osób prywatnych, w ich domu

Zamów montaż lub serwis klimatyzacji!

Złóż zlecenie online. Najlepiej, jeśli napiszesz do nas e mail na klimatyzacja@duer.pl lub zadzwonisz na numer tel +48 667 850 729. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i odpowiemy na wszelkie pytania.

  Kontynuując, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duer oraz Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o. o., w tym na kontakt drogą mailową, telefoniczną i SMS-ową.

  Nasza oferta

  Rekomendowane pakiety (klimatyzator + montaż)
  Klimatyzacja

  PAKIET MINIMAL – 2 490 zł

  (urządzenia w wersji 2.5 kW – odpowiednia moc dla pomieszczenia do ok. 30 m2)

  Klimatyzator: Gree, Chigo, Kaisai, Hyundai wraz z usługą montażu w Warszawie

  Klimatyzacja

  PAKIET ECO – 3 790 zł

  (urządzenia w wersji 2.5 kW – odpowiednia moc dla pomieszczenia do ok. 30 m2)

  Klimatyzator: Gree, Chigo, Kaisai, Hyundai wraz z usługą montażu w Warszawie

  Klimatyzacja

  PAKIET OPTI – 4 890 zł

  (urządzenia w wersji 2.5 kW – odpowiednia moc dla pomieszczenia do ok. 30 m2)

  Klimatyzator: Gree, Chigo, LG, Hyundai wraz z usługą montażu w Warszawie

  Klimatyzacja

  PAKIET PREMIUM – 6 490 zł

  (urządzenia w wersji 2.5 kW – odpowiednia moc dla pomieszczenia do ok. 30 m2)

  Klimatyzator: Gree, Chigo, LG wraz z usługą montażu w Warszawie

  W ofercie również przegląd klimatyzacji Warszawa oraz naprawa klimatyzatorów Warszawa każdego producenta. Przegląd – 299 zł (jedna jednostka wewnętrzna, jedna jednostka zewnętrzna), naprawa od 299 zł.

  Dlaczego Duer?

  Najlepsi z najlepszych

  Nasi fachowcy od klimatyzacji  w Warszawie przechodzą wymagający proces selekcji. Utrzymujemy współpracę tylko ze specjalistami, którzy nieustannie potwierdzają najwyższą jakość swoich usług i etyki pracy oraz profesjonalnego podejścia.

  Natychmiastowa pomoc

  Szybka reakcja na Twoje zgłoszenie i spełnianie Twoich oczekiwań jest absolutnym priorytetem naszych Koordynatorów oraz fachowców. Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7. 

  Atrakcyjne pakiety z montażem klimatyzacji

  Ponad 20 lat doświadczenia ze sprzętami wielu producentów pozwoliło naszym ekspertom z Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami zaproponować naszym Klientom niezawodne klimatyzatory w atrakcyjnych pakietach cenowych.

  Przejrzysty proces realizacji

  Nasz Koordynator sprawnie przeprowadzi Cię przez proces realizacji zlecenia, klarownie przedstawi kwestie finansowe i formalne, tak, aby nic nie zaskoczyło Cię podczas naszej współpracy.

  Jak to działa?

  Złóż zlecenie

  Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, doprecyzujemy Twoje zlecenie, przedstawimy wstępną ofertę oraz umówimy dogodny termin wizyty w Twoim domu.

  Ciesz się realizacją

  Oczekuj punktualnego przybycia Duerów w umówionym terminie i profesjonalnego doradztwa przed podjęciem prac montażowych lub szybkiej i skutecznej egzekucji prac serwisowych czy naprawczych.

  Podejmij stała współpracę

  Chętnie zajmiemy się cyklicznym serwisowaniem Twojego sprzętu, który właśnie zamontowaliśmy, naprawiliśmy lub serwisowaliśmy po raz pierwszy.

  Coraz więcej Warszawiaków decyduje się na posiadanie instalacji klimatyzacyjnej w swoim domu, mieszkaniu, albo w lokalu usługowym. Zimą oznacza to ocieplenie czterech ścian, a latem możliwość komfortowego schłodzenia domu – montaż takiej instalacji pomaga skutecznie kontrolować temperaturę powietrza wszystkich pomieszczeń. Montaż klimatyzacji Warszawa należy zlecać jedynie certyfikowanym wykonawcom. Ważne jest, by wprowadzane rozwiązania były zgodne z obowiązującymi przepisami, a zastosowana technologia dopasowana do potrzeb Klienta.

  Klimatyzację należy serwisować. Regularne przeglądy instalacji klimatyzacyjnej pozwalają na przedłużenie żywotności i sprawności urządzeń. Najczęściej są one wymagane przez producenta jako warunek utrzymania prawa do gwarancji klimatyzacji. Zaleca się wykonywanie serwisu dwa razy w ciągu roku – przed okresem letnim, celem przygotowania i przeczyszczenia klimatyzacji przed gorącym miesiącami, jak i po okresie zimowym. Serwis klimatyzatorów to najskuteczniejszy sposób na zapobiegnięcie powstaniu wszelkich usterek w urządzeniach.

  Do specjalisty należy się zgłosić w przypadku niestandardowej pracy klimatyzatorów – sprzęt wydaje dziwne dźwięki, zbytnio się nagrzewa, cieknie z niego woda lub pojawiają się nieznane wcześniej zapachy. Serwisanci mają najczęściej do czynienia z następującymi awariami klimatyzatorów: uszkodzony lub zabrudzony filtr powietrza, wyciek lub zbyt mała ilość czynnika chłodniczego, nieszczelne połączenia rurociągów chłodniczych, awaria połączeń elektrycznych. Skontaktuj się z nami, aby naprawić swój niesprawny klimatyzator.

  Fachowcy od klimatyzacji

  Najlepsi fachowcy od klimatyzacji są sprawdzeni przez setki klientów i mają za sobą wiele lat doświadczenia. Wszyscy specjaliści powinni posiadać certyfikaty, jakie wymaga polskie  prawo. W urządzeniach klimatyzacyjnych znajdują się groźne dla środowiska czynniki chłodnicze – obowiązek posiadania certyfikatu wynika z tego, że trzeba wiedzieć, jak się z nimi obchodzić. Duer współpracuje jedynie z wykwalifikowanymi i certyfikowanymi technikami Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami, którzy tworzą zgrany zespół, a do serwisu, naprawy i montażu klimatyzacji podchodzą w pełni profesjonalnie.

  Gdzie realizujemy zlecenia?

  KLIMATYZACJA

  WARSZAWA

  Nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy. Dzielnice, w których oferujemy usługi takie jak serwis i montaż klimatyzacji:

  MokotówPragaUrsynówWolaBielanyTargówekBemowoŚródmieścieBiałołękaOchotaWawerUrsusŻoliborz – Włochy – WilanówWesołaRembertów

  Dojeżdżamy także do klientów mieszkających poza terenem Warszawy:

  Błonie – Brwinów – Góra Kalwaria – Grodzisk Mazowiecki – Halinów – Izabelin – Jabłonna – Józefów – Karczew – Kobyłka – Konstancin Jeziorna – Legionowo – Lesznowola – Łomianki – Marki – Michałowice – Milanówek – Nadarzyn – Nieporęt – Otwock – Ożarów Mazowiecki – Piaseczno – Piastów – Pruszków – Raszyn – Stare Babice – Sulejówek – Wiązowna – Wieliszew – Wołomin – Ząbki – Zielonka

  Warszawa

  Klimatyzatory typy urządzeń

  Klimatyzatory Split

  To doskonałe rozwiązanie dla domu i mieszkania. Jeśli Państwa oczekiwania obejmują chłodzenie, ogrzewanie, osuszanie, wentylację oraz filtrację powietrza, proponujemy klimatyzację typu split. Klimatyzatory tego typu zbudowane są z jednostki wewnętrznej, montowanej w pomieszczeniu oraz jednostki zewnętrznej, instalowanej na zewnątrz budynku. Elementy te połączone są cienkimi przewodami, które transportują freon. Takie rozwiązania pozwalają cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem użytkowania przez lata. Jeśli interesuje Cię montaż klimatyzatora, zachęcamy do kontaktu na wskazany e mail lub numer tel.

  Klimatyzatory Multisplit

  Jeśli zależy Państwu na chłodzeniu wielu niezależnych pomieszczeń, proponujemy klimatyzatory typu multisplit. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia montaż jednego urządzenia zewnętrznego, które obejmuje swoim zasięgiem wiele jednostek wewnętrznych. Zaletą tego rozwiązania jest efekt estetyczny (tylko jedna jednostka zewnętrzna), oraz stosunkowo niska cena za montaż instalacji. Ten system pozwala efekt chłodzenia na wysokim poziomie. Możesz pozyskać wiele cennych informacji na ten temat i poprosić o wycenę, wykręcając numer tel do nas. Chcemy w ten sposób wspomóc Twój właściwy wybór. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Klimatyzatory przenośne

  Klimatyzację przenośną proponujemy jako rozwiązanie dla małych i średnich pomieszczeń, w których nie można zamontować klimatyzacji stacjonarnej. Zaletą tych urządzeń jest przede wszystkim ich mobilność. Niejeden dobry sklep oferuje nowoczesne klimatyzatory, których cena jest atrakcyjna. Urządzenie o wysokiej jakości cechuje gwarancja  skutecznego chłodzenia pomieszczeń, co jest czynnikiem decydującym przy wyborze klimatyzatora. Warto skontaktować się z nami, aby skorzystać z fachowego doradztwa. Zależy nam aby nasi Klienci byli zadowoleni dokonanego wyboru, dlatego pomagamy Państwu wskazać najlepsze rozwiązanie. Zobacz, jak profesjonalna jest nasza praca i nasze doradztwo.

  Gwarancja profesjonalnych usług

  Nasze doświadczenie zdobyte przez lata na Warszawskim rynku pozwalają  gwarantować wysoką jakość oraz dobre warunki cenowe składanej oferty. Oferujemy montaż klimatyzatorów oraz serwis klimatyzacji Warszawa. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych (montowanie klimatyzacji w mieszkaniach w Warszawie), jak i firm (oferta montażu klimatyzatora w biurach). Dzięki dużej wiedzy zapewniamy, że firma profesjonalnie, szybko i sprawnie przyjdzie z pomocą i wykona powierzoną usługę np. instalację klimatyzatora, zgodnie z oczekiwaniami. Zapraszamy Państwa do kontaktu po więcej informacji dotyczących klimatyzatorów. Kontakt poprzez formularz oraz tel. 515 254 337. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania na temat ceny, serwisu, wentylacji, ogrzewania. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z klimatyzacją. Zrobimy wszystko, aby pozbyli się Państwo wszelkich niejasności dotyczących sposobu montażu, oraz wyboru typu klimatyzacji. Zapewniamy profesjonalny i szeroki zakres usług na rynku oraz sprzedaż części i doradztwo, co pozwala osiągnąć obustronny komfort – nasze spełnienie i Państwa zadowolenie.

  Złóż zlecenie na montaż klimatyzacji jeszcze dziś!

  Szukasz fachowców z najwyższej półki w atrakcyjnych cenach? Możesz zlecić wykonanie klimatyzacji nam! Zamów wizytę koncepcyjną naszych specjalistów od klimatyzacji!