Fachowcy

Jak znaleźć sprawdzonego fachowca? W Internecie, na Duer.pl!

Porządny wykonawca to ten z umiejętnościami, wiedzą, uprawnieniami, doświadczeniem, dobrą renomą i zapleczem sprzętowym. Jak znaleźć takiego sprawdzonego, wykwalifikowanego hydraulika, elektryka, złotą rączkę czy innego specjalistę? Gdzie szukać?

Wejdź na https://duer.pl/ i złóż zlecenie! Znajdziesz zweryfikowanych i sprawdzonych przez innych Klientów fachowców za rynkową cenę.

 

„Czy masz sprawdzonego fachowca do polecenia?”

Sposoby szukania fachowców zmieniają się wraz z upływem czasu. Obecnie pojawiają się nowe, innowacyjne metody szukania wiarygodnego wykonawcy.

Nasze badania potwierdzają, że jednym z najpopularniejszych sposobów na znalezienie fachowca do drobnej naprawy bądź wykonawcy do dużego remontu jest spytanie wśród znajomych – „czy masz kogoś sprawdzonego do polecenia?” Zaufany fachowiec to ten, z którego usług skorzystali ludzie, którym ufamy – rodzina, znajomi, sąsiedzi. W ten sposób najprościej jest na własne oczy zobaczyć poprzednie efekty pracy takiego wykonawcy.

Dużą rolę w szukaniu fachowca-złotej rączki odgrywały niegdyś lokalne tablice ogłoszeń, swoiste książki telefoniczne okolicznych wykonawców – zanim ich odpowiedniki nie zaczęły pojawiać się w Internecie w postaci portali ogłoszeniowych.

Obecnie, polecenia sprawdzonych fachowców od najbliższych nadal się sprawdzają – w końcu nic nie zmieni naszego zaufania do rodziny, znajomych i sąsiadów, a także namacalnych efektów pracy fachowca.

Jednak powyższe odpowiedzi na pytanie „jak znaleźć sprawdzonego fachowca?” mają swoje minusy. Nasza usterka lub innego rodzaju zlecenie może wykraczać poza specjalizację polecanego w najbliższym gronie fachowca. Jeżeli mierzymy się z przeciekającą pralką bądź potrzebujemy natychmiastowej wymiany zamków, fachowiec niespecjalizujący się w sprzętach AGD lub ślusarstwie może na niewiele się zdać.

Ponadto, opieranie się na opiniach sąsiadów i najbliższych przy wyborze danego fachowca to czasami za mało, by uznać go za sprawdzonego i zaufanego – dopiero kilkanaście lub kilkadziesiąt opinii o danym wykonawcy naprawdę potwierdza jego fachowość.

Sprawdź na Facebooku!

Znakiem czasu jest szukanie fachowca w Internecie. Eliminuje to wiele wad najpowszechniejszych sposobów na znalezienie sprawdzonego i zweryfikowanego wykonawcy. Zwracając się do szerokiego grona użytkowników Facebooka mamy większą szansę, że znajdziemy osobę, która mierzyła się z podobnym problemem i może wskazać nam wąsko specjalizującego się fachowca, który sprawdził się przy realizacji poprzednim razem, np. przy hydroizolacji powierzchni lub cyklinowaniu parkietu.

Dodatkowo, jeżeli domownik skorzysta z usług fachowca poleconego na Facebooku, prawdopodobnie poleci go kolejnym osobom szukającym pomocy na portalu społecznościowym – tym sposobem fachowość danego wykonawcy będzie weryfikowana przez wielu Klientów, co zwiększa jego wiarygodność i potwierdza kwalifikacje w danej dziedzinie.

Dołącz do specjalnych grup na Facebooku – istnieją grupy, które zastępują lokalne tablice ogłoszeń i skupiają mieszkańców danej dzielnicy lub dedykowane grupy dla osób szukających sprawdzonych wykonawców do napraw i remontów w konkretnych kategoriach.

Duer prowadzi dedykowane grupy na Facebooku cieszące się dużą aktywnością i zainteresowaniem – możesz na nich zapytać o poradę profesjonalnych wykonawców oraz domowników doświadczonych w usterkach. Grupa ze zleceniami dorywczymi na drobną naprawę, a może dotycząca remontów i wykończeń wnętrz? Znajdziesz to wszystko z pomocą Duera na Facebooku!

Platforma łącząca sprawdzonych fachowców z Klientami

Duer, obok posiadania specjalnych grup na Facebooku, prowadzi platformę, na której mieszkańcy Warszawy mogą bezproblemowo znaleźć sprawdzonego fachowca do prac z kilkunastu kategorii, m.in. elektryka, hydraulika, złotą rączkę, malarza i serwisanta AGD. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi fachowcami, którzy przed rozpoczęciem współpracy muszą przejść 3-etapowy proces weryfikacji oraz są stale oceniani przez Klientów na platformie!

Znalezienie sprawdzonego fachowca na platformie Duera jest bardzo proste:

  1. Złóż zlecenie na platformie i opisz dokładnie pracę do wykonania.
  2. Poczekaj na oferty Duerów i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.
  3. Umów się z fachowcem na realizację.
  4. Po zrealizowaniu zlecenia rozlicz się z fachowcem, oceń Duera na platformie oraz w Google Opinie i ciesz się z dobrze zrobionej roboty.

 

Skorzystaj z usług naszych fachowców składając zlecenie na https://duer.pl lub odwiedź nasze dedykowane grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz sprawdzonego i wykwalifikowanego specjalistę od każdej usterki.

ZAMÓW FACHOWCA