Hydraulik Warszawa
Praga Południe i Północ

Fachowy hydraulik Warszawa Praga.

Profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie dzielnicy Praga Południe i Praga Północ!

Hydraulik Warszawa – Praga

USŁUGI HYDRAULICZNE

Awaria związana z hydrauliką nigdy nie jest niczym dobrym! Jeżeli potrzebujecie państwo szybko pomocy – to nasz Hydraulik Warszawa Praga czeka na zgłoszenie. Pogotowie hydrauliczne oferuje usługi hydrauliczne Praga Południe przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. Możecie być pewni, że przyjedzie do was najwyższej klasy specjalista i rozwiąże wasze problemy z hydrauliką!

Usługi hydrauliczne do jakich wzywani sią nasi specjaliści są bardzo różne. Jedne bardzo poważne – inne mniej. Do najczęstszych awarii z całą pewnością możemy zaliczyć udrażnianie rur w kanalizacji oraz wymianę lub kranu podłączenie. Nasi specjaliści poradzą sobie z każdą pracą hydrauliczną.

W czym jeszcze mogą pomóc nasi specjaliści? Zakres usług hydraulicznych obejmuje między innymi wymianę lub montaż baterii, kranu podłączanie zmywarki, naprawę cieknącego kranu, naprawa spłuczki oraz inne usterki związane z instalacją wodną.

Duer

Hydraulik Warszawa Praga

24h / 7 DNI

Awaria ma to do siebie, że dopada nas z nienacka. Często wręcz w środku nocy lub podczas weekendy. Sobota, niedziela to idealny moment na awarię spłuczki, przeciekający kran czy urwany kurek w baterii. Jeżeli przydarzy się wam niespodziewana awaria, to nic się nie martwcie. Nasi specjaliści czekają na was 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W przypadku nagłej awarii przyjedziemy tak szybko jak to możliwe.

Nasi specjaliście oprócz nagłych przypadków pomogą również w planowych pracach takich jak podłączenie zmywaki, wymiana kranu podczas remontu czy też naprawa spłuczki podtynkowej lub biały montaż.
Usługi oferujemy na terenie miasta Warszawy i okolic.

Duer

Jak to działa?

MEGA PROSTO!

Czasem potrzebujemy pomocy hydraulika w trybie natychmiastowym – innym razem możemy poczekać. Bez względu na to w jakiej znalazłeś się sytuacji, możesz liczyć na naszą pomoc. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców dzielnic Praga Północ i Praga Południe. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i niebawem odezwie się do Ciebie koordynator zlecenia. Nasza fachowiec jeżeli trzeba rozpocznie naprawę niezwłocznie lub możesz umówić się na termin w przypadku pracy mniej pilnej.

1

OPISZ ZLECENIE

Napisz, w czym może Ci pomóc hydraulik Warszawa Praga Północ. Opisz problem i wybierz termin naprawy. Pomożemy również w razie nagłej awarii!

2

WYBIERZ HYDRAULIKA

Sprawdź oferty, jakie przygotował dla Ciebie hydraulik Praga Południe. Wybierz najlepszą ofertą i umów się z naszym hydraulikiem na realizację zlecenia.

3

USTAL DATĘ NAPRAWY

o ustaleniu zakresu prac na nasze usługi hydrauliczne ustal termin naprawy i czekaj jak przyjedzie nasz fachowiec!

4

WYSTAW OCENĘ

Oceń pracę, którą wykonał hydraulik. Twoja opinia pomoże wybrać najlepszego hydraulika na Pradze południe.

Dobry, tani hydraulik Praga Północ i Praga Południe

DUER – usługi hydrauliczne na Pradze

Nasi specjaliści z Pragi działają między innymi na terenie dzielnic Warszawa, Praga Południe, Wybrzeże Szczecińskie. Nasi specjaliści pomogą zarówno w naprawach nagłych awarii jak pęknięta rura czy też cieknący kran – jak i również świadczymy usługi zaplanowane takie jak podłączenie pralki, wymiana baterii, podłączenie zmywarki czy też serwis spłuczek. Co cechuje naszych specjalistów? Profesjonalne podejście do realizowanych prac oraz wieloletnie doświadczenie. Możecie być Państwo pewni, że szukając specjalistów na terenie dzielnicy Warszawa Praga – lepszych niż nasi nie znajdziecie.

Hydraulik

Kim jest Hydraulik?

Hydraulik to specjalista od instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, zajmujący się ich montażem, instalacją i naprawą. Poza pracami obejmującymi dużą armaturę, taki fachowiec wykonuje również drobniejsze naprawy związane ze sprzętem podłączonym do instalacji wodno-kanalizacyjnej, zatem wzywamy go do większości usterek w kuchni, łazience i toalecie. Dla hydraulika nie jest obce udrażnianie rur, montaż sprzętów łazienkowych i kuchennych (tzw. biały montaż), wymiana zaworów i wężów odpływowych oraz instalacja kotła centralnego ogrzewania. Wachlarz usług świadczonych przez tych specjalistów jest bardzo szeroki, dlatego wybierając wykonawcę należy zwrócić uwagę na jego doświadczenie w realizacji podobnych zleceń.

Złota rączka

Świadczymy usługi – hydraulik warszawa praga północ i praga poludnie

PRZYKŁADOWY ZAKRES USŁUG

Przykładowe usługi hydrauliczne na Pradze, które wykona dla Ciebie nasz specjalista

usuwanie awarii hydraulicznych

wymiana baterii łazienkowych i kuchennych

wymiana i montaż kabiny prysznicowej

naprawa spłuczek podtynkowych

podłączenie pralki, zmywarki

biały montaż w kuchni i łazience

udrażnianie kanalizacji

naprawa i montaż instalacji hydraulicznych

naprawa spłuczki

Najczęstsze przyczyny awarii hydraulicznych

W każdym domu zdarzają się awarie hydrauliczne, wcześniej czy później każdy z tym się zmierzy. Niektórych awarii możemy uniknąć, odpowiednio dbając o rury – innych nie będziemy w stanie przewidzieć ani im zapobiec. Jedną z najczęstszych awarii są zatkane, pęknięte czy też cieknące rury. Jeżeli już zdarzy się awaria możemy naprawiać ją samodzielnie, lub poszukać specjalisty, który wykonuje usługi hydrauliczne Warszawa Praga Południe. Najczęstsze awarie:

 

Zatkana rura odpływu

 

hydraulik warszawa praga południe i praga północ

Wymiana kranu – Duer hydraulik. Praga Północ, Warszawa.

Najczęściej spotykanym problemem hydraulicznym są zatkane odpływy w umywalce, wannie czy też sedesie. Niedrożne rury mogą mieć różne przyczyny. Począwszy od błędnie zaprojektowanych czy też niepoprawnie zamontowanych poprze zatory powstałe przez różne odpady lub nieprawidłowe użytkowanie. Pierwszym i najważniejszym elementem jest zapewnienie odpowiedniego nachylenia instalacji. To zapewnia, że woda nie będzie się zatrzymywała w rurach, a będzie spływała. Kolejnym niezmiernie ważnym elementem pomocnym w walce z niedrożnością rur jest średnica przekroju instalacji. Zbyt wąski przepływ będzie powodował ciągle nawracające problemy z zatkanymi rurami. Projekt instalacji powinien być tak prosty jak to tylko możliwe. Im mniej zakrętów, załamań i innych przeszkód, tym woda będzie sprawniej spływała.

Oczywiście nie możemy wszystkie zrzucić na źle wykonaną instalację. Bardzo wiele zależy od nas samych i od tego, w jaki sposób będziemy korzystali z instalacji. Powinniśmy zadbać o to, aby do odpływu w brodziku, wannie czy też muszli klozetowej nie trafiały takie zanieczyszczenia jak włosy, resztki jedzenia czy też różnego rodzaju tłuszcze, to wszystko powoduje zatykanie rur.

Z każdą usterką możemy poradzić sobie na dwa sposoby. Z jednej strony awarię możemy spróbować usunąć sami. Często do udrożnienia rur wystarczy specjalny środek chemiczny, który rozpuszcza zanieczyszczenia. Drugim sposobem jest mechaniczne przepchanie niedrożnej rury. Jeżeli te metody nie zadziałają, nie pozostaje nam nic innego jak wezwanie fachowca wykonującego usługi hydrauliczne na Pradze.

Cieknący kran

Montaż baterii kranu podłączenie wykonane przez praga południe hydraulik warszawa praga północ

Hydraulik warszawa praga południe. Nasze usługi to między innymi: podłączenie pralki, serwis spłuczek, podłączenie zmywarki i szeroki zakres innych usług hydraulicznych.

 

Kapiąca woda, to dla większości ludzi irytujący dźwięk. Każda kropla, to uciekające pieniądze. Niektórym jednak to nie przeszkadza, ale to nie jest dobry pomysł. Ta z pozoru niewielka awaria może nas sporo kosztować. Drobne nieszczelności w ciągu roku mogą spowodować wycieki kilku tysięcy litrów. Za taką awarię odpowiada najczęściej uszczelka. Z czasem pęka lub parcieje, tracąc swoją szczelność.

Samodzielna wymiana uszczelki nie powinna być dużym problemem. Pamiętajmy o zamknięciu dopływu wody. Podczas zakładania uszczelki sprawdźmy, czy dobrze dolega i uważajmy, aby się nie odkształciła w czasie dokręcania.

Oczywiście czasami usterka jest poważniejsza niż uszkodzona uszczelka. Może być na przykład uszkodzona głowica w kranie. W takiej sytuacji może być konieczna wizyta specjalisty, jakim jest hydraulik.

 

Zapowietrzony grzejnik

Słabo grzejący kaloryfer jest znanym problemem dla wielu ludzi. Najczęściej problem ten spotykany jest w starszych budynkach, gdzie stosowane były grzejniki żeliwne. Problem ten w nowym budownictwie prawie nie występuje. Obecnie stasowane są kaloryfery, które mają wbudowane odpowietrzniki i odpowietrzenie kaloryfera polega wręcz na odkręceniu śrubki.

Jak poznać czy nasz kaloryfer jest zapowietrzony? Jest to bardzo proste. Wystarczy, że przyłożymy rękę do grzejnika. Jeżeli grzeje w jednym miejscu a z drugiej strony jest chłodny, możemy być pewni – że jest ona zapowietrzony. Czym jest zapowietrzenie grzejnika? Powietrze blokuje przepływ wody, która nie ogrzewa całego kaloryfera i dlatego część nie grzeje.

 

Pęknięte rury

Każdy materiał, nawet najwyższej jakości z czasem się zużywa. Często oznaką zużytych i niesprawnych rur jest obniżenie drożności. To nie jest najgorszy problem, dużym problemem jest pęknięcie rury. Pęknięcie rury jest jedną z najpoważniejszych awarii hydraulicznych. Pęknięta rura może doprowadzić do poważnych uszkodzeń, np. zalewając pomieszczenia lub ściany. Naprawa wymaga dużego nakładu pracy. Często konieczne jest np. zbicie tynków lub wymiana podłogi. Zdając sobie sprawę z potencjalnego zagrożenia, warto jest dokonywać regularnych przeglądów rur.

Usługi hydrauliczne

OPINIE

HYDRAULIK

Praga Południe i Praga Północ

Praga jest prawobrzeżną dzielnicą Warszawy. Mieszka w niej ponad 240 tys. osób.

Dzielnica dzieli się na Praga Północ i Praga Poludnie.

 • Pelcowizna,
 • Nowa Praga,
 • Stara Praga,
 • Szmulowizna.
 • Gocław
 • Grochów-Centrum
 • Grochów-Kinowa
 • Grochów-Południowy
 • Grochów-Północny
 • Kamionek
 • Przyczółek Grochowski
 • Saska Kępa

Praga graniczy między innymi z dzielnicą Rembertów, hydraulik nasz też tam państwu pomoże!

Dlaczego warto?

PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Szybki i wygodny sposób na składanie zleceń oraz porównywanie ofert od Duerów

Starannie wyselekcjonowani fachowcy - na Twoje zlecenie czekają wyłącznie specjaliści, którzy przeszli wymagający proces rekrutacji

Dostępność 24/7 i brak konieczności kontaktu telefonicznego w celu wyboru odpowiedniego Duera do realizacji Twojego zlecenia

Tysiące złożonych zleceń - od drobnych napraw, przez składanie mebli, po wszelkie prace montażowe i wykończeniowe

Duer