Przedsiębiorcze Mazowsze

Duer w Finale Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze!

Już 20-stego marca Zespół Duera zaprezentuje się w Finale Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze! Zawalczymy o nagrody główne obok 6 innych fantastycznych start-up’ów działających w branżach smart city, fintech, blockchain, medtech czy cyberbezpieczeństwo.

 

Przez ostatnie miesiące nasza Drużyna uczestniczyła w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach biznesowych, przygotowywał profesjonalnego video pitch’a oraz przede wszystkim dopracowywał model biznesowy przy wsparciu mentorów i ekspertów z Akceleratora. Intensywna praca całego zespołu została nagrodzona miejscem w ścisłym Finale Programu.

Droga do Finału

Celem Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze jest wspieranie rozwoju innowacyjnych usług dla biznesu oraz podnoszenie jakości życia w Województwie Mazowieckim za pośrednictwem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Z mazowieckim Programem Akceleracyjnym dla start-up’ów współpracują liczni partnerzy, w tym inwestorzy, których profil działania idealnie wpisuje się w cel Programu.

Spośród 154 przesłanych aplikacji wyłoniono 15 najlepszych pomysłów biznesowych – w tym Duera. Wybrane przedsiębiorstwa przystąpiły do właściwej części Programu, składającej się z regularnych, merytorycznych szkoleń z ekspertami biznesowymi.

Przez wiele tygodni nasza firma spotykała się z ekspertami ze świata sprzedaży, księgowości, marketingu i prawa, pracując nad udoskonaleniem modelu biznesowego i ucząc się metod skutecznej prezentacji produktu przed inwestorem.

Duer, wraz z 14-stoma pozostałymi półfinalistami Programu Przedsiębiorcze Mazowsze otrzymał wartościowe wsparcie od mentorów i specjalistów z różnych dziedzin biznesu w przygotowaniu do Gali Półfinałowej Programu. Na wydarzeniu obecni byli m.in. przedstawiciele samorządów, funduszy VC, korporacji oraz wielu innych gości.

Ścieżkę, jaką przebyli uczestnicy od momentu rekrutacji, poprzez szkolenia, konsultacje i mentoring, aż do Półfinału wieńczyła 3-minutowa prezentacja każdego z przedsiębiorców. Wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie.

Natalia Kwiecień, CEO Duera, reprezentująca nasz Zespół na Gali, swoim wystąpieniem przekonała Jury Programu do swojej koncepcji biznesowej w postaci marketplace łączącego fachowców z gospodarstwami domowymi i firmami, tym samym zapewniając Duerowi miejsce w Finale Programu!

Wielki sukces Duera

Pozytywna ocena modelu biznesowego Duera przez Jurorów to ogromne wyróżnienie i wielki sukces firmy. Do Finału Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowszetrafiło zaledwie 7 spośród 154 ubiegających się o to start-up’ów, zatem znalezienie się w tym zacnym gronie to potężny zastrzyk energii dla całego Zespołu Duera.

Zwieńczeniem Akceleracji będzie Finał , tzw. Demo Day, podczas którego przedstawiciele start-up’ów zaprezentują końcowy efekt swojej pracy w ramach Programu. Duer i pozostali finaliści staną przed szansą otrzymania atrakcyjnych nagród pieniężnych i zadomowienia się w świecie biznesu na stałe!

Przedsiębiorcze Mazowsze opublikowało na swoim blogu artykuł przybliżający model biznesowy Duera, w którym opisane zostały funkcjonalności naszej platformy dla gospodarstw domowych oraz oferta współpracy dla Klientów firmowych w ramach realizacji prac naprawczo-remontowych w przestrzeniach biurowych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem oraz do wzięcia udziału w Demo Day, który odbędzie się 20-stego marca o godzinie 17:00 w HubHub Nowogrodzka Square, al. Jerozolimskie 93 w Warszawie.

ZAMÓW FACHOWCA