Ogrodnik

Aranżacja ogrodu: urządź swój ogród z Duerem!

Lato to czas, gdy ogródki domowe odżywają. Zarówno te większe ogrody, jak i mniejsze przestrzenie komponowane na balkonie wymagają odpowiedniej aranżacji oraz wiedzy i pasji w pielęgnowaniu ich. Jak specjalista z Duera może pomóc Ci w urządzeniu domowego ogrodu?

 

Wejdź na Duer.pl lub napisz na kontakt@duer.pl – znajdź sprawdzonego ogrodnika!

Jaki jest Twój cel?

Myśląc o urządzeniu swojego ogrodu, niezbędne jest ustalenie w pierwszej kolejności, samemu ze sobą, w jakim celu chcesz zaaranżować przestrzeń w swoim ogrodzie. W zależności od tego, jaki cel chcesz obrać, różnić się powinno podejście do organizowania elementów Twojej kompozycji.

Mając na uwadze to, co jest dla Ciebie najważniejsze, Twój ogród można zaaranżować w celu:

1) Uprawiania, intensywnego pielęgnowania i pasjonowania się zróżnicowanymi i estetycznie dobranymi kolorami kwiatów i innych roślin.

2) Zapewnienia przestrzeni do rekreacji i aktywnego spędzania czasu w ogrodzie, zarówno dla dzieci i dorosłych, jak i dla zwierząt domowych.

3) Spełniania przez ogród funkcji użytkowych, czyli uprawiania warzyw, ziół, a nawet owoców.

4) Stworzenia przestrzeni na spotkania towarzyskie, gdzie nie może zabraknąć stylowej altanki oraz wygospodarowanego miejsca na grilla.

Każdy z wariantów wymaga indywidualnego podejścia i innego projektu. Najważniejsze, by czuć się w dobrze we własnym ogrodzie – weź pod uwagę swoje potrzeby i to, co będziesz tam robić. Głębokie zastanowienie się, a przy pracy z ogrodnikiem – wyraźne zakomunikowanie pożądanych rezultatów i przedyskutowanie pewnych rozwiązań, pozwoli Ci cieszyć się wymarzonym ogrodem.

Szukaj inspiracji na aranżację ogrodu

Aranżacja ogrodu to kreatywna praca. Nieraz wymaga zaczerpnięcia pomysłów z zewnętrznych inspiracji oraz skorzystania z gotowych rozwiązań. W dobie Internetu nietrudno znaleźć szereg przykładów profesjonalnie przygotowanych ogrodów oraz amatorskich koncepcji na domowy zieleniec.

Może czyjś ogród spodobał Ci się od A do Z i chcesz go odtworzyć u siebie na balkonie lub przed domem? Być może przeglądając mnóstwo różnych rozwiązań, w każdym udało Ci się znaleźć coś dla siebie i złożysz swoją kompozycję, opierając się o wiele inspiracji jednocześnie?

Niewątpliwie, wiele osób może również postawić na autorskie pomysły, wkładając wysiłek w zaprojektowanie swojego balkonu lub ogródka i zaaranżowanie tej przestrzeni w całości według własnej koncepcji.

Domowy ogród – zrób to sam lub porozmawiaj ze specjalistą

Aranżowanie ogrodu od podstaw wymaga dużo cierpliwości i determinacji, a także pewnej wiedzy o kwiatach, pielęgnacji roślin i projektowaniu przestrzeni – w zamian daje również ogromną satysfakcję. W takich chwilach możemy pozwolić sobie na bycie artystą, który zmienia swój własny krajobraz.

Jeśli nie jesteś w stanie wygospodarować czasu na pracę nad swoim ogrodem, nie masz pewności co do wymyślonych przez siebie rozwiązań, lub po prostu nie wiesz jak się za to zabrać – skorzystaj z pomocy specjalisty Duera.

Zatrudnienie ogrodnika nie oznacza, że oddajesz swój ogród całkowicie w ręce obcej osoby – wykwalifikowany ogrodnik to osoba, która wysłucha Twojego pomysłu, zrozumie jaki cel chcesz osiągnąć w przestrzeni ogrodowej, zmodyfikuje proponowane przez Ciebie rozwiązania pod Twoje potrzeby, lub zaproponuje inne, nowe koncepcje na Twój ogród.

Duer współpracuje ze sprawdzonymi ogrodnikami, którzy łączą odpowiednie kwalifikacje z pasją i z sukcesem realizują zlecenia aranżacji mniejszych ogród balkonowych, jak i organizacje dużych przestrzeni ogrodowych.

Nasi specjaliści oferują usługi ogrodnicze dla klientów polskojęzycznych, jak i obcokrajowców mieszkających w Warszawie i posługujących się językiem angielskim.

Jeden z naszych najlepszych ogrodników, Sebastian Pszczoła, komentuje współpracę z Duerem:

„Jako fachowiec, cenię sobie realizację zleceń ogrodniczych dla klientów Duera, ponieważ warunki współpracy są przejrzyste i zrozumiałe, a zlecane prace pozwalają wykorzystywać posiadane kwalifikacje i wiedzę w praktyce przy ciekawych projektach. Z kolei klient Duera może być pewny, że dostaje wysokiej jakości usługi ogrodnicze, a nawiązywana relacja jest w pełni transparentna.”

Ogród „przed” pracą Pana Sebastiana…

 


… i uporządkowany oraz odświeżony ogród „po” pracy naszego ogrodnika.

Konsultacje z wykwalifikowanym ogrodnikiem

 

 

 

W jaki sposób skorzystać z pomocy specjalistów Duera? To bardzo proste!

Wystarczy wejść na stronę Duer.pl i złożyć zlecenie na usługi ogrodnicze za pośrednictwem naszej platformy. Nasi ogrodnicy złożą Ci oferty i zaproszą do współpracy.

Zachęcamy również do napisania do nas bezpośrednio na adres kontakt@duer.pl – natychmiastowo skontaktujemy się z Tobą celem umówienia konsultacji z ogrodnikiem.

Firmy zapraszamy do kontaktu mailowego na adres firmy@duer.pl.

ZAMÓW FACHOWCA